Firma CS NATURA TOUR Spółka z o.o., specjalizuje się w organizacji krajowego wypoczynku we własnych Ośrodkach Wypoczynkowych położonych w najatrakcyjniejszych nadmorskich i górskich miejscowościach turystycznych.

 

CS Natura Tour Spółka z o.o. istnieje na polskim rynku turystycznym od 2000 roku. W tym czasie mieliśmy przyjemność oferować Naszym Klientom szereg usług zorganizowanych na najwyższym poziomie i za przystępną cenę, odpowiadających ich potrzebom i wymaganiom. Nasza oferta jest bardzo różnorodna, składają się na nią różne formy zorganizowanego wypoczynku, takie jak wczasy, kolonie, obozy, wycieczki, a także organizowanie krótkich imprez prywatnych i firmowych, pobytów weekendowych, balów sylwestrowych, wycieczek po najciekawszych miastach Polski i innych usług turystyczno - wypoczynkowych.

 

Oferta skierowana jest przede wszystkim do rodzin, par, singli oraz seniorów ceniących komfort wypoczynku w bezpośrednim sąsiedztwie morza oraz górskich szlaków turystycznych. Ośrodki położone są w centrum miejscowości, zapewniając możliwość korzystania z atrakcji kurortu oraz wchłaniania wakacyjnej atmosfery. Naszymi strategicznymi Partnerami są spółki i zakłady kolejowe z całej Polski, kluby Seniora oraz stowarzyszenia i organizacje senioralne, szkoły i kluby sportowe, firmy z branży motoryzacyjnej, metalurgicznej, górniczej, medycznej, współpracujemy z urzędami miasta i spółdzielniami mieszkaniowymi. Dla nich organizujemy konferencje, szkolenia, zjazdy, sympozja, imprezy firmowe – integracyjne, świąteczne, biznesowe. Wynajmujemy sale, pokoje gościnne, obsługę, a także zapewniamy szereg atrakcji, aby nasi wspólni Klienci zachowali najlepsze wspomnienia z wyjazdu.

 

CS Natura Tour Spółka z o.o. jest też sponsorem nagród w wielu konkursach organizowanych między innymi przez zakłady pracy, szkoły, firmy, towarzystwa turystyczne i inne. Klienci, którzy skorzystali z naszej oferty wracają zadowoleni i wypoczęci. Świadczą o tym słowa uznania i pochwały, a przede wszystkim to, że wielokrotnie sięgają po naszą ofertę. Bierzemy czynny udział w targach turystycznych TOUR SALON w Poznaniu, GLOB w Katowicach, oraz branżowych, np. Targi AKTYWNI 50+ w Poznaniu, Sopockie Targi Seniora, aby stale powiększać grono zadowolonych Klientów gdyż jest to dla nas wartość nadrzędna.

 

Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy satysfakcję Klienta oraz zaspokojenie jego potrzeb. Spełnianie nawet najbardziej wyszukanych życzeń naszych Klientów jest możliwe, ponieważ dysponujemy największą w Polsce bazą noclegową w ośrodkach wypoczynkowych w całym kraju położonych w miejscowościach uzdrowiskowych, miejscach ciekawych, malowniczych, atrakcyjnych turystycznie – czyli nad morzem, w górach, nad jeziorami. Nie ma takiej oferty której nie potrafilibyśmy zorganizować - jesteśmy elastyczni, innowacyjni i kreatywni, a jednocześnie rzetelni i wiarygodni.

 

Bezpieczeństwo i wysoka jakość oferowanych usług to zarówno dla nas jak i naszych Klientów wartość nadrzędna. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki, największej organizacji przemysłu turystycznego zrzeszającej wyłącznie solidnych partnerów, co potwierdzamy otrzymaniem Certyfikatu PIT 2016. Nasi Klienci objęci są ubezpieczeniem z tytułu Następstw Nieszczęśliwych Wypadków do sumy 16.000 zł . Działalność naszej Firmy objęta jest również Gwarancją Ubezpieczeniową do wysokości 525.000 zł.

 

Jak co roku oddajemy w Państwa ręce ofertę w pełni dopasowaną do oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Szczegóły propozycji wypoczynku zamieszczone są w naszych katalogach WCZASY I KOLONIE 2016. Nowością jest katalog WYCIECZKI, w którym przedstawiamy propozycje przykładowych wycieczek w kraju i zagranicą organizowanych na specjalne Państwa życzenie i zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Uzupełnieniem szczegółowych informacji na temat wszystkich naszych obiektów jest katalog CZTERY PORY ROKU. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą wypoczynku oraz pozostanie w gronie naszych zadowolonych Klientów.

 

Do Państwa dyspozycji pozostaje nasz doświadczony personel w 7 biurach podróży w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, KrakowiePoznaniuWrocławiu i Szczecinie oraz linia rezerwacyjna 801 000 527 czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00 - 17.00. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług również za pośrednictwem strony internetowej. Z przyjemnością pomożemy w wyborze wakacji i przygotujemy ofertę w pełni dostosowaną do Państwa oczekiwań.

 

INFORMACJE O FIRMIE:

Prezes Zarządu - Jacek Zawadzki

Członek Zarządu - Jarosław Kożyczkowski

Członek Zarządu - Andrzej Sojecki

 

Siedziba: CS NATURA TOUR Sp. z o.o.

Ul. Dyrekcyjna 2-4
80-958 Gdańsk

 

Biura własne: 7
Ośrodki Wypoczynkowe: 13

 

NIP: 583-26-50-389
REGON: 191971801
KRS 0000155205 Sąd Rejonowy dla m. Gdańsk Północ VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy: 68 176 080,00 zł