ZAPYTANIE O MIEJSCA:Karpacz Stokrotka

 

Ośrodek Wypoczynkowy Stokrotka posiada 114 miejsc noclegowych w czterech budynkach, w których znajdują się pokoje 1, 2, 3, 4os., pokoje typu studio oraz apartamenty. Wszystkie pokoje posiadają pełen węzeł sanitarny i TV, w niektórych pokojach znajdują się lodówki. W głównym budynku „Stokrotka" znajduje się recepcja, jadalnia, kawiarnia, sauna, stół do tenisa stołowego, sejf. Na terenie ośrodka znajduje się miejsce na ognisko lub grilla. W ośrodku klimatyzowana sala konferencyjna dla 120 osób oraz mała sala dla 20 osób.

POŁOŻENIE

Ośrodek znajduje się w Karpaczu Górnym na wysokości 810m. n.p.m. przy Przełęczy pod Czołem z doskonałym punktem widokowym na panoramę Sudetów z ich najwyższym wzniesieniem - „Śnieżką” 1602 m. 
Odległości: do centrum Karpacza -4 km (przystanek PKS przy ośrodku), do stacji PKP Jelenia Góra – 25km, do miejskiej kolei linowej „Kopa” – 2km, do nartostrady z kanapą 6os – 2km, do wyciągu orczykowego – 500m, Aquapark– 1,5km, Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska– 12km,Sztolnie i Kopalnie Kowarskie – 15km,Western City – 8 km. przejście graniczne – 20 km.

ZAKWATEROWANIE

Pokoje wyposażone w pełny węzeł sanitarny i TV. Niektóre pokoje posiadają taras z widokiem na pasmo górskie Karkonoszy, z niektórych pokoi widać Śnieżkę”. Wyżywienie (2 posiłki dziennie): śniadanie w formie bufetu godz. 8.30 – 10.00, obiadokolacja serwowana godz. 16.30 – 18.00. Pobyt rozpoczyna się obiadokolacją a kończy śniadaniem. Polecamy domową kuchnię: smaczną i urozmaiconą. Na życzenie Gości staramy się dostosować wyżywienie do przestrzeganej diety.

Doba hotelowa: 16:00 – 12:00. Parking: bezpłatny, niestrzeżony przy ośrodku. Dodatkowo płatne: opłata klimatyczna 2,20 zł/doba. Zwierzęta: bezpłatnie po uprzednim uzgodnieniu z ośrodkiem.

OŚRODEK CAŁOROCZNY

                       


 

 

 

Karpacz miejscowość wypoczynkowa położona w Karkonoszach – najwyższym i największym masywie górskim Sudetów, w dolinie Łomnicy i jej dopływów. Z Karpacza prowadzą szlaki turystyczne do Karkonoskiego Parku Narodowego wraz z najwyższym szczytem Śnieżki. To doskonałe miejsce do aktywnego wypoczynku i kontaktu z przyrodą przez cały rok. W Karpaczu i okolicach czeka na turystów wiele atrakcji i miejsc do zwiedzania. Dzięki swojemu naturalnemu urokowi, rozległości i położeniu pod najwyższym szczytem Sudetów Zachodnich - Śnieżką, Karpacz jest najlepszym punktem wypadowym w Karkonosze.

Atrakcje - Apteka „Pod Złotą Wagą”, Dom Henryka Tomaszewskiego, Dom Morgensterna, Dom Ostatniego Laboranta, Dziki Wodospad, Karczma Sądowa, Kościół Najświętszego Serca Jezusa, Kościół Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, Krucze Skały z granitognejsowym urwiskiem skalnym, Lipa Sądowa, miejsce Anomalii Grawitacyjnej, Muzeum Sportu i Turystyki, Muzeum Zabawek, Park Bajek, Skała Granitowa Marmit, Skałki na Karpatce - Punkt Widowiskowy (Karpatka 726 m n.p.m), Skocznia Narciarska Orlinek, średniowieczna drewniana Świątynia Wang, Sztolnie- Wejście do Starej Sztolni, Zapora na Łomnicy, Miejska Kolej Linowa na Kopę, kaplica Świętej Anny, tor saneczkowy w centrum Karpacza, miasteczko Western City. Nad wszystkimi tymi atrakcjami góruje Śnieżka (1602 m n.p.m.) – po drodze na Śnieżkę schronisko Samotnia oraz Schroniska Strzecha Akademicka. Z Kopy pieszo w ciągu godziny można zdobyć Śnieżkę. W Karpaczu turyści mogą wieczorem bawić się w dyskotekach lub posiedzieć w licznych pubach, które znajdują się w centrum miasta.

 

 

Termin Typ pokoju Cena Informacje dodatkowe


01.03 - 30.03.2018
03.04 - 27.04.2018
04.05 - 22.06.2018
 

Pokój z łazienką 65 zł/os. nocleg ze śniadaniem (pierwsza doba)
60 zł/os. nocleg  ze śniadaniem (każda następna doba)
85 zł/os. nocleg z wyżywieniem (śniadania, obiadokolacje) pierwsza doba
80 zł/os. nocleg z wyżywieniem (śniadania, obiadokolacje) każda następna doba
Pokój o podwyższonym standardzie 75 zł/os. nocleg ze śniadaniem (pierwsza doba)
70 zł/os. nocleg ze śniadaniem
95 zł/os. nocleg z wyżywieniem (śniadania, obiadokolacje) pierwsza doba
90 zł/os. nocleg z wyżywieniem (śniadania, obiadokolacje) każda następna doba

31.08 - 22.12.2018

 

Pokój z łazienką 75 zł/os. nocleg ze śniadaniem (pierwsza doba)
69,50 zł/os. nocleg ze śniadaniem (każda następna doba)
88 zł/os. nocleg z 2 posiłkami (pierwsza doba)
79,50 zł/os. nocleg z 2 posiłkami każda (następna doba)
Pokój o podwyższonym standardzie 100 zł/os. nocleg ze śniadaniem (pierwsza doba)
90 zł/os. nocleg ze śniadaniem (każda następna doba)
118 zł/os. nocleg z 2 posiłkami (pierwsza doba)
108 zł/os. nocleg z 2 posiłkami     (każda następna doba)

Wyżywienie 2 x dziennie (HB): śniadanie bufetowe, obiadokolacja serwowana.

W przypadku niewykorzystanych miejsc przy zakupie pokoju 2 lub więcej osobowego jako 1 - osobowego dopłata wynosi 20% ceny usługi hotelowej.

Dzieci do lat 3 w pokoju, w którym nie ma dla dziecka odrębnego miejsca do spania i dziecko nie korzysta z odrębnego miejsca przy stole w jadalni - 10 zł ryczałt za dobę.

Dzieci w wieku do lat 10 - rabat 15 % od ceny osoby dorosłej. .

Sprzedaż dobowa z wyżywieniem HB (śniadania i obiadokolacje) nie dotyczy pobytów weekendowych.

 

Ośrodek Wypoczynkowy "Stokrotka"

Karpacz, ul. Karkonoska 55

58-540 Karpacz

tel. (+48) 75 761 94 15

email: stokrotka@naturatour.pl

 

 

OFERTY SPECJALNE