ZAPYTANIE O MIEJSCA:Cisna Perełka
 

Ośrodek Wypoczynkowy "Perełka" składa się z budynku głównego dysponującego 34 miejscami noclegowymi, 10 domków 5-osobowych, 1 domku 4-osobowego o podwyższonym standardzie. Na terenie ośrodka znajdują się: jadalnia, sauna, siłownia, stół bilardowy, stół do ping-ponga, letni basen, plac zabaw dla dzieci, oraz miejsce na ognisko i grilla.

POŁOŻENIE

Ośrodek jest położony malowniczo pośród szczytów o wysokości ok. 1000 m. n.p.m. Znajdują się tu ważne węzły szlaków turystycznych - stąd można dojść m.in. na: Połoninę Wetlińską i Połoninę Caryńską (dwie najpiękniejsze połoniny Bieszczad). Miłośnicy rowerowych wycieczek mają do dyspozycji trasy rowerowe, np. Cisna - Kalnica - Sine Wiry - Buk - Dołżyca – Cisna lub Przełęcz Hyrcza - Łopienka - Dołżyca - Cisna - Majdan – Solinka i wiele innych. Tutaj ma swoją stację Bieszczadzka Kolejka Wąskotorowa. Turyści znajdą tu dobre zaplecze do uprawiania sportów zimowych (narciarstwo zjazdowe i biegowe, snowboard).

ZAKWATEROWANIE

Pokoje w budynku głównym 1, 2 osobowe wyposażone w łazienkę, TV, telefon, niektóre posiadają balkon. 
Pokoje o podwyższonym standardzie 3-osobowe składające się z przestronnej łazienki z wanną i prysznicem, dwóch sypialni oraz salonu wyposażonego w lodówkę, TV, czajnik elektryczny, telefon. 
Domki 5-osobowe typu ,,Brda” składające się z łazienki, kuchni z aneksem kuchennym, lodówką i czajnikiem elektrycznym, dwóch sypialni na górze, w tym jednej zamykanej (w każdej dwa pojedyncze łóżka) i salonu na parterze z rozkładaną wersalką i TV. 
Domek 4-osobowy o podwyższonym standardzie składający się z łazienki, kuchni z aneksem kuchennym, kuchenką gazową; dwóch zamykanych sypialni na górze (1- i 2-osobowa) oraz salonu z kominkiem wyposażonego w rozkładaną wersalkę i TV.
Czajnik elektryczny do dyspozycji gości na każdym piętrze budynku głównego. W holu recepcji możliwość korzystania z internetu bezprzewodowego.

OŚRODEK SEZONOWY - czynny od 1 maja do 25 października

                            

 

 

 

 

 

 

Termin Typ pokoju Cena Informacje dodatkowe
01.05 - 30.06.2018 Pokój z łazienką 80 zł/os. nocleg ze śniadaniem
100 zł/os. nocleg z 2 posiłkami               (śniadania, obiadokolacje)
Pokój o podwyższonym standardzie 100 zł/os. nocleg ze śniadaniem
120 zł/os. nocleg z 2 posiłkami              (śniadania, obiadokolacje)
Domek drewniany
 z łazienką
200 zł/domek nocleg + wybrane posiłki: śniadanie 15,50 zł/os., obiadokolacja 23,50 zł/os. x ilość osób
Domek drewniany
o podwyższonym standardzie
215 zł/domek nocleg + wybrane posiłki śniadanie 15,50 zł/os., obiadokolacja 23,50 zł/os. x ilość osób

25.08 - 31.10.2018

 

Pokój z łazienką 85 zł/os. nocleg ze śniadaniem
105 zł/os. nocleg z 2 posiłkami
Pokój o podwyższonym standardzie 105 zł/os. nocleg ze śniadaniem
125 zł/os. nocleg z 2 posiłkami
Domek drewniany z łazienką 210 zł/domek nocleg + wybrane posiłki: śniadanie 15,50 zł/os., obiadokolacja 23,50 zł/os. x ilość osób
Domek drewniany o podwyższonym standardzie 220 zł/domek nocleg + wybrane posiłki: śniadanie 15,50 zł/os., obiadokolacja 23,50 zł/os. x ilość osób

 

W przypadku niewykorzystanych miejsc przy zakupie pokoju 2 lub więcej osobowego, jako 1 -osobowego dopłata wynosi 10% ceny usługi hotelowej.

Dzieci do lat 3 w pokoju, w którym nie ma dla dziecka odrębnego miejsca do spania i dziecko nie korzysta z odrębnego miejsca przy stole w jadalni - 10 zł ryczałt za dobę.

Dzieci w wieku do lat 10 - możliwa sprzedaż tzw. małej porcji wyżywienia w cenie 30 zł.

Zakwaterowanie w domkach min. 3 osoby.

 

 

Cisna 105

38-607 Cisna

tel. (+48) 13 468 63 25

email: perelka@naturatour.pl

 

 

OFERTY SPECJALNE