ZAPYTANIE O MIEJSCA:Międzyzdroje Trygław

Ośrodek Wypoczynkowy Trygław dysponuje ponad 430 miejscami noclegowymi w drewnianych domkach kampingowych typu „Brda”, wyposażonymi w kabiny natryskowe i wc. Ośrodek posiada własna stołówkę, w której przygotowuje smaczne, domowe posiłki. Teren jest zadrzewiony. Obiekt dysponuje placem zabaw dla dzieci, miejscem na ognisko, boiskiem do siatkówki, kawiarnią oraz świetlicą.

POŁOŻENIE

Ośrodek położony jest nieopodal dworca PKP, w odległości ok. 1 km od morza, ok. 600 m od centrum Międzyzdrojów.

ZAKWATEROWANIE

Domki dzielone (typu bliźniak) 3 i 4 – osobowe. Na dole domku znajdują się 2 tapczany lub wersalka, większość z TV, każdy domek posiada łazienkę z kabiną natryskową i wc, górne piętro domku wyposażone jest w sypialnię.
Domki 6 – osobowe. Na dole salonik z wersalką, większość z TV. Osobna mała sypialnia z dwoma pojedynczymi tapczanami, łazienka z kabiną natryskową i wc, na górze sypialnia. Istnieje możliwość przyjęcia zwierząt po wcześniejszym uzgodnieniu. Wymagana książeczka weterynaryjna z aktualnymi szczepieniami. Pobyt ze zwierzętami jest dodatkowo płatny.

                           


 

OŚRODEK SEZONOWY - czynny od 1 maja do 30 września

 

Międzyzdroje to przepiękne, szerokie plaże na wybrzeżu klifowym, dzika przyroda, sięgające 300 metrów w morze nowoczesne molo, pole golfowe, muzeum figur woskowych, nadmorska Promenada Gwiazd z chodnikiem na którym co roku odciski swych dłoni zostawiają polscy aktorzy i twórcy filmowi, liczne imprezy kulturalne i rozrywkowe, festiwale, koncerty oraz występy największych artystów sceny. Tradycyjnie już, każdego roku, w lipcu odbywa się w Międzyzdrojach prestiżowa impreza pod nazwą „Festiwal Gwiazd" w której zwykle bierze udział ponad stu polskich artystów.

W ramach przedsięwzięcia w filmowej stolicy Polski mają miejsce, wernisaże, koncerty, spektakle i wyjątkowe w swoim rodzaju projekcje filmów na plaży. Organizatorzy ustawiają wtedy na piasku ogromny, kinowy ekran i przy blasku księżyca prezentują, zgromadzonej na plaży publiczności perły światowego kina... w tle słychać szum morskich fal. Projekcje te mają swój niepowtarzalny charakter i niezwykły klimat. Z pewnością warto w nich uczestniczyć. Nie tylko bogate życie kulturalno-rozrywkowe Międzyzdrojów jest dla turystów atrakcją, również wyjątkowy, leczniczy mikroklimat tego kurortu oraz piękny krajobraz sprawiają że Międzyzdroje nie tylko w sezonie letnim pełne są polskich i zagranicznych turystów.

 

 

Termin

Domek 2 osobowy

(cena zawiera śniadanie dla  2 osób)

Domek 3 osobowy

(cena zawiera śniadanie dla  3 osób)

Domek 4 osobowy

(cena zawiera śniadanie dla  4 osób)

Domek 6 osobowy

(cena zawiera śniadanie dla  6 osób)

29.04-31.05.2018 136 zł/domek 189 zł/domek 232 zł/domek 288 zł/domek
31.05-22.06.2018 146 zł/domek 204 zł/domek 252 zł/domek 318 zł/domek
31.08-30.09.2018 136 zł/domek 189 zł/domek 232 zł/domek 288 zł/domek

 

Uwagi:

Pierwsza doba - dopłata 5 zł/os.

Przy pobycie min. 6 nocy - 10% rabatu.

Każda dodatkowa osoba w domku powyżej nominalnej ilości miejsc (spanie na wersalce) - dopłata 30 zł za dobę ze śniadaniem.

Dzieci do lat 3 GRATIS - bez wyżywienia.

 

 

Międzyzdroje, ul. Za Torem 1

72-500, Międzyzdroje

tel. (+48) 91 328 00 78

email: tryglaw@naturatour.pl

 

 

OFERTY SPECJALNE