OBÓZ PRZYGODOWY DLA NAJMŁODSZYCH

NADMORSKA PRZYGODA

SŁONECZNY BRZEG, MIELNO

 

Wiek uczestników: 8-13 lat

Nadmorska Przygoda to eksplozja energii, wakacyjne ożywienie i masa pozytywnych wibracji! To obóz, na którym poczujesz letnie falowanie i nadmorski klimat. Do tego czekają na Ciebie świetne zajęcia i fajna kadra wychowawcza. Ośrodek położony przy samym morzu oznacza częste i wygodne wypady na plażę. Gotowi na przyjęcie energii lata? Do zobaczenia w Mielnie!

Zajęcia integracyjne

Zajęcia integracyjne wymagające bystrości umysłu, sprawności fizycznej i kreatywności, zajęcia zespalające grupę, umożliwiające nawiązanie więzi między uczestnikami i ułatwiające ich późniejszą współpracę .

„Mały Latarnik”: wycieczka turystyczną “ciuchcią” przez Chłopy i Sarbinowo do latarni morskiej w Gąskach. „Holi Day” (festiwal kolorów): obrzucanie się bezpiecznymi, kolorowymi proszkami zakończone sesją zdjęciową.

„Świat Labiryntów”: wycieczka autokarowa do gospodarstwa edukacyjnego w Paprotach; gry i zabawy terenowe (Paprockie zwierzaki, Zdobywanie labiryntowej wieży, Piaskowa góra, Labiryntowe szachy i inne) prowadzone będą przez animatorów na terenie starego gospodarstwa, na łąkach, w lesie i na leśnych polanach.

„Dzień wśród alpak”: wycieczka autokarowa do gospodarstwa agroturystycznego „Na Sosnowych Wzgórzach”; spacery i zabawy z alpakami, psami, kotami i papugą; przejażdżka wozem ciągniętym przez traktor po lesie i łąkach; karmienie gęsi i kur zielononóżek; przejście przez most linowy i zjazd mini-tyrolką, zabawy w suchym basenie, przeciąganie liny, walka na sianie, odpoczynek na hamakach, jedzenie drożdżówek, bez i naleśników (skomponowanych z ekologicznych produktów według gustu każdego uczestnika).

I pomoc: zabawowe poznanie zasad i ćwiczenie pomocy przedmedycznej (wzywanie pomocy, zabezpieczenie miejsca wypadku, tamowanie krwotoków i opatrywanie ran, konstruowanie noszy, transport rannego, symulacja akcji ratowniczej).

Poszukiwania: napojów w puszkach, słodyczy i przedmiotów niezbędnych w dalszych zajęciach za pomocą elektronicznych wykrywaczy metali.
Trickline: chodzenie po taśmie zawieszonej kilkadziesiąt centymetrów nad ziemią.

„Letni hokej”: mecze, gdzie kijami hokejowymi są szczotki do zamiatania, a taflą lodową olbrzymia folia pokryta pianą.

„Bałtycka Szalona Olimpiada”: wykonywanie zadań w 3 osobowych „Spodniach Clowna”, zabawy z chustą animacyjną, przelewanie wody przez dziurawe rury, zabawy wodne na dętkach, wyścigi zespołów na nartach wieloosobowych, szczudłach i w workach,” Mega Bierki” i „Mega Kręgle”.

Wycieczka rowerami wodnymi: z ratownikiem wodnym po Jeziorze Jamno.

Plażowanie i kąpiele: pod opieką ratowników wodnych.

Każdy uczestnik otrzyma bidon na wodę.

Realizacja programu obozu będzie dostosowana do indywidualnych możliwości większości uczestników. Wszystkie zajęcia odbywać się będą pod fachową opieką wychowawców (1/10 os.), ratowników wodnych i instruktorów.

UBEZPIECZENIE

Zgodnie z obowiązującą polisą.

CO TRZEBA ZABRAĆ

Legitymacja szkolna z numerem PESEL, mały plecak, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtkę przeciwdeszczową, buty turystyczne, latarkę z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, okulary słoneczne, krem z filtrem UV, środek przeciw komarom, strój kąpielowy. Mile widziane: instrumenty muzyczne i aparaty fotograficzne.

O OŚRODKU

Ośrodek położony jest na ogrodzonym, zadrzewionym i oświetlonym terenie, przy ulicy wiodącej wprost na plażę, w odległości ok. 200m od brzegu jeziora i ok. 230m od morza. Ośrodek składa się z 5 budynków mieszkalnych oraz budynku, w którym mieści się jadalnia, kawiarnia, sala taneczna i salka dydaktyczna. Uczestnicy zakwaterowani będą w położonych wśród drzew pawilonach oddalonych od części wczasowej, w pokojach 2, 3 i 4 osobowych z łazienkami
(umywalka, natrysk, WC); część pokoi z balkonami. Ponadto do dyspozycji obozowiczów: boisko do siatkówki, plac zabaw, wiata grillowa i tenis stołowy.

STRONA OBIEKTU
ADRES

Słoneczny Brzeg
ul. Słoneczna 5
76-032 Mielno
tel. 94 318 95 17
slonecznybrzeg@naturatour.pl

WYŻYWIENIE

Całodzienne (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja), pierwszym posiłkiem jest kolacja w dniu przyjazdu, ostatnim posiłkiem jest śniadanie w dniu wyjazdu oraz suchy prowiant na drogę powrotną.

Termin Cena
28.06.2021 – 08.07.2021 1895 PLN
09.07.2021 – 19.07.2021 1895 PLN
20.07.2021 – 30.07.2021 1895 PLN
31.07.2021 – 10.08.2021 1895 PLN
11.08.2021 – 21.08.2021 1895 PLN

W przypadku transportu dziecka we własnym zakresie cena niższa o 80 zł/osobę.Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godz. 18:00, wyjazd w dniu zakończenia do godz 8:00.

  • 10 noclegów, wyżywienie pełne
  • opiekę kadry pedagogicznej, ratownika, instruktorów
  • program pobytu
  • nagrody i pamiątki
  • transfer
  • przejazd zorganizowany uczestników do miejsca realizacji imprezy i z powrotem pod opieką pilota tranzytowego
  • bilet PKP na przejazd koleją
  • ubezpieczenie NNW
  • suchy prowiant na drogę powrotną
  • podatek VAT