MED & SPA NaturaTour Ustka Radość

Oferta zabiegowa MED & SPA

W naszym Ośrodku Wypoczynkowym „Radość” w Ustce otworzyliśmy strefę MED & SPA. Dzięki temu można skorzystać z pakietów medycznych oraz oferty SPA. Zabiegi będą prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę pracowników naszego Ośrodka.

Komora hiperbaryczna Ustka, oferta zabiegowa MED, zabiegi medyczne w Ustce

OFERTA ZABIEGOWA MED

W zabiegach medycznych wykorzystujemy komorę hiperbaryczną, która zwiększa ilość tlenu w organizmie, regeneruje i zwiększa energię do życia. Proponujemy także okłady borowinowe, które rozszerzają naczynia krwionośne poprawiając krwioobieg w organizmie. Poprzez rozgrzanie i rozluźnienie mięśni i stawów, odczuwalnie zmniejszają uczucie bólu. Terapia światłem za pomocą lampy Bioptron pozwala na zapewnienie dziennej dawki promieni słonecznych i pobudza procesy regeneracyjne organizmu. Lampa Bioptron aktywizuje układ odpornościowy, przyspiesza metabolizm, działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Zabiegi kąpieli perełkowej polecamy przy zaburzeniach układu nerwowego, schorzeniach układu krążenia czy bezsenności. Kąpiel perełkowa zapewnia odprężenie, relaks, regenerację organizmu i wzrost sił witalnych. 

Sprawdź
oferta zabiegowa SPA Ustka, masaże

OFERTA ZABIEGOWA SPA

Nasze SPA zapewni odprężenie, ponieważ masaże są prawdziwą przyjemnością nie tylko dla ciała, ale i dla ducha. Przynoszą ulgę zmęczonym mięśniom i relaksują, a to wszystko w wyjątkowej atmosferze ciszy i spokoju, w naszym ośrodku „Radość” w Ustce.

Wierzymy w terapeutyczną moc dotyku, która w połączeniu z naturalnymi kosmetykami Organique sprawi, że skóra zostanie odżywiona i nabierze zdrowego blasku.

Oferujemy masaże, które przynoszą ulgę zmęczonym mięśniom i relaksują oraz rytuały aromatycznego odprężenia, które bazują na antystresowym masażu całego ciała poprzedzonym peelingiem solnym i dodatkowo pobudzają zmysły.

sprawdź