OBÓZ PRZYGODOWY

NADMORSKA PRZYGODA

SŁONECZNY BRZEG, MIELNO

Wiek uczestników: 8-13 lat

Nadmorska Przygoda to eksplozja energii, wakacyjne ożywienie i masa pozytywnych wibracji! To obóz, na którym poczujesz letnie falowanie i nadmorski klimat. Do tego czekają na Ciebie świetne zajęcia i fajna kadra wychowawcza. Ośrodek położony przy samym morzu oznacza częste i wygodne wypady na plażę. Gotowi na przyjęcie energii lata? Do zobaczenia w Mielnie!

Zajęcia integracyjne

Zajęcia integracyjne: wymagające bystrości umysłu, sprawności fizycznej i kreatywności, zajęcia zespalające grupę, umożliwiające nawiązanie więzi między uczestnikami i ułatwiające ich późniejszą współpracę .

„Mały Alpinista”: zajęcia w Parku Linowym „Tukan” na łatwych trasach dostosowanych do wieku i możliwości uczestników; przed zajęciami szkolenie z zasad prawidłowego i bezpiecznego posługiwania się sprzętem i poruszania po torze.

„Holi Day” (festiwal kolorów): obrzucanie się bezpiecznymi, kolorowymi proszkami zakończone sesją zdjęciową.

„Świat Labiryntów”: wycieczka autokarowa do gospodarstwa edukacyjnego w Paprotach; gry i zabawy terenowe (Paprockie zwierzaki, Zdobywanie labiryntowej wieży, Piaskowa góra, Labiryntowe szachy i inne) prowadzone będą przez animatorów na terenie starego gospodarstwa, na łąkach, w lesie i na leśnych polanach.

„Dzień wśród alpak”: wycieczka autokarowa do gospodarstwa agroturystycznego „Na Sosnowych Wzgórzach”; spacery i zabawy z alpakami, psami, kotami i papugą; przejażdżka wozem ciągniętym przez traktor po lesie i łąkach; karmienie gęsi i kur zielononóżek; przejście przez most linowy i zjazd mini-tyrolką, zabawy w suchym basenie, przeciąganie liny, walka na sianie, odpoczynek na hamakach, jedzenie drożdżówek, bez i naleśników (skomponowanych z ekologicznych produktów według gustu każdego uczestnika).

I pomoc: zabawowe poznanie zasad i ćwiczenie pomocy przedmedycznej (wzywanie pomocy, zabezpieczenie miejsca wypadku, tamowanie krwotoków i opatrywanie ran, konstruowanie noszy, transport rannego, symulacja akcji ratowniczej).

Poszukiwania: napojów w puszkach, słodyczy i przedmiotów niezbędnych w dalszych zajęciach za pomocą elektronicznych wykrywaczy metali.

Trickline: chodzenie po taśmie zawieszonej kilkadziesiąt centymetrów nad ziemią.

„Mały Strzelec”: strzelanie do tarcz z łuków i proc, pojedynki na gąbkowe pociski z broni NERF.

„Letni hokej”: mecze, gdzie kijami hokejowymi są szczotki do zamiatania, a taflą lodową olbrzymia folia pokryta pianą.

„Bałtycka Szalona Olimpiada”: wykonywanie zadań w 3 osobowych „Spodniach Clowna”, zabawy z chustą animacyjną, przelewanie wody przez dziurawe rury, zabawy wodne na dętkach, wyścigi na nartach wieloosobowych, szczudłach i w workach, „Mega Bierki”.

Wycieczka rowerami wodnymi: z ratownikiem wodnym po Jeziorze Jamno.

Plażowanie i kąpiele: pod opieką ratowników wodnych.

Grillowanie: pod wiatą.

Realizacja programu obozu będzie dostosowana do indywidualnych możliwości większości uczestników. Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.

UBEZPIECZENIE

Zgodnie z aktualną polisą.

CO TRZEBA ZABRAĆ

Legitymację szkolną z numerem PESEL, mały plecak, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtkę przeciwdeszczową, buty turystyczne, latarkę z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, okulary słoneczne, krem z filtrem UV, środek przeciw komarom, strój kąpielowy.

MILE WIDZIANE

Instrumenty muzyczne i aparaty fotograficzne.

O OŚRODKU

Ośrodek położony jest na ogrodzonym, zadrzewionym i oświetlonym terenie, przy ulicy wiodącej wprost na plażę, w odległości ok. 200 m od brzegu jeziora i ok. 230 m od morza. Ośrodek składa się z 5 budynków mieszkalnych oraz budynku, w którym mieści się jadalnia, kawiarnia, sala taneczna i salka dydaktyczna. Uczestnicy zakwaterowani będą w położonych wśród drzew pawilonach oddalonych od części wczasowej, w pokojach 2, 3 i 4 osobowych z łazienkami (umywalka, natrysk, WC); część pokoi z balkonami. Ponadto do dyspozycji obozowiczów: boisko do siatkówki, plac zabaw, wiata grillowa i tenis stołowy.

STRONA OBIEKTU
ADRES

Słoneczny Brzeg
ul. Słoneczna 5
76-032 Mielno
tel. 94 318 95 17
slonecznybrzeg@naturatour.pl

WYŻYWIENIE

Całodzienne (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja); śniadania i kolacje w formie bufetu; pierwszym posiłkiem jest kolacja w dniu przyjazdu, ostatnim posiłkiem jest śniadanie w dniu wyjazdu oraz suchy prowiant na drogę powrotną.

Termin Cena
27.06.2022 – 07.07.2022 2 649 PLN
08.07.2022 – 18.07.2022 2 649 PLN
19.07.2022 – 29.07.2022 2 649 PLN
30.07.2022 – 09.08.2022 2 649 PLN
10.08.2022 – 20.08.2022 2 649 PLN
21.08.2022 – 31.08.2022 2 649 PLN

TRANSPORT: Autokarami turystycznymi z miast i za dopłatami podanymi w rozkładzie jazdy KATALOGU 2022 str. 121. Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godz. 15:00, wyjazd w dniu zakończenia do godz. 12:00.

  • 10 noclegów,
  • wyżywienie pełne,
  • opiekę kadry pedagogicznej, medycznej, ratownika, instruktorów,
  • program pobytu,
  • nagrody i pamiątki,
  • zorganizowany transport autokarowy (zgodnie z rozkładem jazdy) pod opieką konwojentów,
  • ubezpieczenie NNW,
  • suchy prowiant na drogę powrotną,
  • podatek VAT.

Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 30 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie – kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.