KOLONIA I OBÓZ

WIELKA IMPREZA W MIELNIE

SŁONECZNY BRZEG, MIELNO

Wiek uczestników: 9-13 lat/ 14-17 lat

Kolonia i obóz w Mielnie jest dla tych, którzy nie lubią się nudzić i cenią fajnie spędzony czas z rówieśnikami. To Wy mówicie co i jak chcielibyście robić! My staramy się Wam to ułatwić. Dajemy Wam luz i bezpieczeństwo, a Wy dodajecie Wasze poczucie humoru i pomysłowość. Cokolwiek zaproponujecie, aby było bardziej kolorowo, wesoło, ciekawie. Nasi opiekunowie, animatorzy postarają się wykorzystać!

PROGRAM

DZIEŃ 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd do ośrodka, zakwaterowanie. Zapoznanie się z atrakcjami ośrodka, kolacja, nocleg.

DZIEŃ 2–10: realizacja programu sportowo – rekreacyjnego + liczne wycieczki:

 • wycieczka autokarowa do Kołobrzegu, zwiedzanie miasta z przewodnikiem;
 • wycieczka do ogrodów Hortulus w Dobrzycach, unikatowe miejsce wypoczynku, rozrywki oraz edukacji przyrodniczej z największym labiryntem grabowym na świecie!
 • rejs statkiem po morzu;
 • rajdy rowerowe po okolicy dla najmłodszych;
 • wizyta w Parku Wodnym Koszalin;
 • zwiedzanie latarni morskiej w Gąskach, która ma ponad 50 m wysokości;
 • uczestnictwo w otwartych imprezach – Mielno latem tętni życiem!
 • plażowanie, szkolenie z ratownikiem WOPR, kąpiele w morzu, wędrówki nadmorskie, gry zespołowe, dyskoteki.

DZIEŃ 11: ostatni dzień kolonii / obozu. Po śniadaniu wykwaterowanie z pokoi; pożegnanie z morzem. Pobranie prowiantu na drogę. Wyjazd w drogę powrotną. Powrót na miejsca zbiórek w godzinach wieczornych.

FAKULTATYWNIE: Spływ kajakowy – spływ 3 – 5 godzinny (rzeki Unieść lub Grabowa z Bagiennicą) z opieką instruktora i ratownika; wypożyczenie kajaka dwuosobowego, kamizelki ratunkowej, wiosła, transport kajaków.

Chęć uczestnictwa w wycieczce należy zgłosić przy rezerwacji. Opłata zostanie doliczona do rezerwacji. Uwaga! Wycieczki fakultatywne są organizowane przy określonej liczbie chętnych na danym turnusie – min. 20 osób.

STREFA IMPREZOWA – SUMMER PARTY !
Wstęp na dyskoteki TYLKO dla osób które ukończyły 16 lat ! Klub muzyczny Arena Mielno – w okresie wakacyjnym czynny jest codziennie. Obiekt podzielony na główną dużą salę taneczną otoczoną lożami, małą sale barową zaprojektowaną w niepowtarzalnym stylu na której znajdują się różnorodne gry zręcznościowe, obszerne podesty z lożami, a w nich ekrany plazmowe. W Klubie znajdują się dwa bary, gdzie każdy z naszych gości znajdzie coś dla siebie (duży wybór napojów bezalkoholowych). Można tu doskonale bawić się na imprezach tematycznych jak i na różnych imprezach dyskotekowych oraz koncertach zespołów z pierwszych miejsc list przebojów.
Bilety wstępu do klubów (w zależności od terminu) lub specjalnych imprez płatne we własnym zakresie.

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Wskazane jest zabranie kremów z filtrem ochronnym, nakrycia głowy, okularów
przeciwsłonecznych, a także małego plecaka jako bagażu podręcznego podczas wycieczek, wymagane jest zabranie legitymacji szkolnej i obuwia domowego, kieszonkowe dzieci (na własne potrzeby) można zdeponować u wychowawcy po przyjeździe do ośrodka.

Jeżeli dziecko przyjmuje leki na stałe lub tymczasowo, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w ten lek, a sposób dawkowania prosimy przekazać pisemnie wychowawcy na miejscu zbiórki. Podane dni są dniami wyjazdu i powrotu.

O OŚRODKU

Ośrodek dysponuje około 250 miejscami noclegowymi. Jest położony na terenach trawiastych pośród drzew i łagodnych pagórków. Całość jest ogrodzona i dozorowana przez całą dobę. Ośrodek dysponuje wiatą grillową, świetlicą oraz 2 placami zabaw. Ośrodek położony jest przy ulicy wiodącej wprost na plażę, zaledwie 120 m od morza oraz 150 m od Jeziora Jamno. Jego usytuowanie sprawia, że blisko jest stąd zarówno do plaży jak i głównej ulicy, przy której skupia się życie tego turystycznego miasteczka. Większość pokoi z balkonami. Ośrodek posiada własną stołówkę, w której przygotowuje smaczne domowe posiłki.

STRONA OBIEKTU
ADRES

Słoneczny Brzeg
ul. Słoneczna 5
76-032 Mielno
tel. 94 318 95 17
slonecznybrzeg@naturatour.pl

WYŻYWIENIE

3 posiłki dziennie + podwieczorek. Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiady serwowane. Turnus rozpoczyna się kolacją w dniu przyjazdu, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu. Suchy prowiant na drogę powrotną.

Termin Cena
19.07.2022 – 29.07.2022 1 890 PLN
30.07.2022 – 09.08.2022 1 890 PLN
09.08.2022 -19.08.2022 1 890 PLN

TRANSPORT: Transport do/z ośrodka autokarem turystycznym z licencją, zezwoleniem i aktualnymi badaniami technicznymi. Rozkład jazdy wg tabelki w KATALOGU 2022 str. 120.

 • Transport do/z ośrodka autokarem turystycznym z licencją, zezwoleniem i aktualnymi badaniami technicznymi,
 • zakwaterowanie – 10 noclegów,
 • wyżywienie – 3 posiłki dziennie + podwieczorek,
 • suchy prowiant na drogę powrotną,
 • opiekę wychowawców, ratownika, opiekę medyczną,
 • wycieczkę autokarową do Kołobrzegu,
 • wycieczkę do ogrodów Hortulus w Dobrzycach,
 • wizytę w Parku Wodnym Koszalin,
 • zwiedzanie latarni morskiej w Gąskach;
 • rejs statkiem oraz bogaty program sportowo – rekreacyjny,
 • obowiązkową składkę na TFG i TFP,
 • ubezpieczenie NNW Signal Iduna.

CENA NIE OBEJMUJE:
Spływu kajakowego, biletów wstępu do Klubu muzycznego oraz na dyskoteki.