OBÓZ PRZYGODOWY

MALI AGENCI

ZŁOTA RYBKA, DZIWNÓWEK

Wiek uczestników: 8-13 lat

Obóz przygodowy w Dziwnówku polecany jest fanom przygód. Program zawiera między innymi: tor przeszkód, rozwiązywanie zagadek i rebusów, gry terenowe i wodną olimpiadę. Na pewno nikt tutaj nie będzie się nudził i każdy znajdzie coś fajnego dla siebie.

CEL OBOZU

Obóz dla tych, którzy chcą poznać dreszczyk emocji i przy tym nauczyć się nowych, nietypowych umiejętności.

I pomoc: symulacja akcji ratunkowej, konstruowanie noszy, udzielanie I pomocy oraz transport rannego w trudnych warunkach terenowych, gra samarytańska sprawdzająca zdobytą przez uczestników wiedzę.

Szalone zajęcia sprawnościowe: wyścigi w workach i „Spodniach Clowna”, nauka chodzenia na szczudłach i nartach wieloosobowych, zabawy z chustą animacyjną na plaży i w morzu, trickline – chodzenie po taśmie zawieszonej
kilkadziesiąt centymetrów nad ziemią.

Wodna olimpiada: ćwiczenia gimnastyczne na plaży, turnieje piłki wodnej, „baloniada”, wyścigi rzędów, przeprawy na dętkach, przelewanie wody przez dziurawe rury.

Wieczór filmowy: z popcornem.

Ozdabianie: pamiątkowych czapeczek obozowych.

Piesza wycieczka: brzegiem morza, a na koniec obserwacja zachodu słońca.

Zaawansowane gry terenowe: z fabułą i licznymi zagadkami.

Ognisko: z pieczeniem kiełbasy zakończone wieczornym biwakiem pod gołym niebem i obserwacją gwiazd.

Turnieje sportowe, plażowanie i kąpiele: w morzu (pod opieką ratowników wodnych).

Sprawnościowy tor przeszkód: selekcja przyszłych agentów.

Elementy terenoznawstwa: nauka czytania mapy, rysowanie planów i szkiców terenu, odnajdywanie północnego kierunku różnymi metodami, rozpalanie ognia.

Poszukiwania: ukrytych wskazówek, łusek, atrap pocisków i zagubionych przedmiotów zawierających informacje niezbędne do wykonania kolejnych zadań za pomocą elektronicznych wykrywaczy metalu i specjalnych macek saperskich.

Szyfry i kody: nauka szyfrowania i rozszyfrowania informacji i zagadek.

Rozwiązywanie: zagadek i rebusów podczas gier planszowych („Agent”, „Sherlook”, „Pędzące żółwie”, Pędzące ślimaki”, „Zgadnij kto to”, Wyprawa po skarb”, „5 sekund”, „Bum bum”).

Trening strzelecki: z użyciem krótkiej broni pneumatycznej, broni prymitywnej (łuki, proce) oraz karabinków i pistoletów na wodę.

Trening militarny: musztra, rzut granatem na odległość i do celu, wykonywanie zadań w terenie zagrożonym atakiem chemicznym, maskowanie.

Trening wodny: budowa jednostki pływającej, która musi utrzymać się na wodzie, przeprawy na dętkach, „bitwa morska” balonami napełnionymi wodą.

Broń biała: przygotowywanie własnej zbroi, tarczy i bezpiecznej gąbkowej broni, zakończone turniejem szermierczym.

„Test Agenta”: podsumowanie obozu – gra podczas której sprawdzone będą nabyte podczas obozu odruchy i umiejętności.

Podczas całego obozu „Mali Agenci” uczestnicy – będą zdobywać punkty za poszczególne aktywności; najlepsi dostaną gadżet „Super Agenta”, a wszyscy pamiątkowe odznaki.

WYMAGANY EKWIPUNEK:

Mały plecak, śpiwór, karimata, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, spray przeciw komarom, strój kąpielowy.

MILE WIDZIANE:

Instrumenty muzyczne.

OŚRODEK: ogrodzony, oświetlony, zadrzewiony i ładnie zagospodarowany teren ośrodka dzieli zaledwie 150 m od nadmorskiej plaży. Stanowią go 3 dwukondygnacyjne pawilony hotelowe. Uczestnicy zakwaterowani będą w pokojach 2-, 3-, 4- i 5-os. z łazienkami (umywalka, natrysk, WC), telewizorami i chłodziarkami. Do dyspozycji obozowiczów: jadalnia, sala dyskotekowa, sala gier i zabaw, tenis stołowy, bilard, boisko do gry w bule i siatkówkę, plac zabaw, 4 drewniane wiaty i miejsce na ognisko.

Strona obiektu
ADRES

Złota Rybka
ul. Kamieńska 14
72-420 Dziwnówek

WYŻYWIENIE

3 x dziennie + podwieczorek (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) – śniadania i kolacje w formie bufetu.

Terminy CenaPrzy rezerwacji
25.05-09.06.2023

07.07 – 17.07.2023

 

3 249 PLN

——-

18.07 – 28.07.2023
29.07 – 08.08.2023
09.08 – 19.08.2023
 

3 249 PLN

2 949 PLN

Promocja dotyczy wybranych turnusów.
TRANSPORT:
Autokarami turystycznymi z miast i za dopłatami podanymi w rozkładzie jazdy. Szczegóły w naszych Biurach Podróży i na Infolinii 22 266 87 65.  Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godz. 18:00, wyjazd w dniu zakończenia do godz 8:00.

CENA ZAWIERA

 • 10 noclegów i pełne wyżywienie,
 • opiekę pedagogiczną i instruktorską,
 • realizację programu, nagrody i pamiątki,
 • dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (10.000 zł) Signal Iduna SA,
 • kadrę: ratownicy wodni i instruktorzy poszczególnych form rekreacji.

UWAGI

 • Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.
 • Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo.
 • Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki i kartkę od lekarza z informacją o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe musi przekazać leki z informacją kierownikowi.
 • Uczestnicy będą zdawać telefony komórkowe wychowawcom na czas ciszy nocnej.
 • Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję 50 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie – kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.
 • Każdy uczestnik otrzyma na własność bidon na wodę.