OBÓZ PRZYGODOWY

NADMORSKA PRZYGODA

SŁONECZNY BRZEG, MIELNO

Wiek uczestników: 8-13 lat

Nadmorska Przygoda to eksplozja energii, wakacyjne ożywienie i masa pozytywnych wibracji! To obóz, na którym poczujesz letnie falowanie i nadmorski klimat. Do tego czekają na Ciebie świetne zajęcia i fajna kadra wychowawcza. Ośrodek położony przy samym morzu oznacza częste i wygodne wypady na plażę. Gotowi na przyjęcie energii lata? Do zobaczenia w Mielnie!

Zajęcia integracyjne: wymagające bystrości umysłu, sprawności fizycznej i kreatywności, zajęcia zespalające grupę, umożliwiające nawiązanie więzi między uczestnikami i ułatwiające ich późniejszą współpracę.

„Mały alpinista”: zajęcia w Parku Linowym „Tukan” na łatwych trasach dostosowanych do wieku i możliwości uczestników; przed zajęciami szkolenie z posługiwania się sprzętem i poruszania po torze.

„Holi Day”: obrzucanie się bezpiecznymi, kolorowymi proszkami zakończone sesją zdjęciową.

„Świat Labiryntów”: wycieczka autokarowa do gospodarstwa edukacyjnego w Paprotach; gry i zabawy terenowe (Paprockie zwierzaki, Zdobywanie labiryntowej wieży, Piaskowa góra, Labiryntowe szachy i inne) prowadzone będą przez animatorów na terenie starego gospodarstwa, łąkach, w lesie i na leśnych polanach.

„Dzień wśród alpak”: wycieczka autokarowa do gospodarstwa agroturystycznego „Alpaki na Sosnowych Wzgórzach”; spacery i zabawy z alpakami, psami, kotami i papugą; przejażdżka wozem ciągniętym przez traktor po lesie i łąkach; karmienie gęsi i kur zielonóżek; przejście przez most linowy i zjazd mini-tyrolką, zabawy w suchym basenie, przeciąganie liny, walka na sianie, odpoczynek na hamakach, jedzenie drożdżówek, bez lub naleśników (skomponowanych z ekologicznych produktów według gustu każdego uczestnika).

Poszukiwania: napojów w puszkach, słodyczy i przedmiotów niezbędnych w dalszych zajęciach za pomocą elektronicznych wykrywaczy metali.

I pomoc: zabawowe poznanie zasad i ćwiczenie pomocy przedmedycznej (wzywanie pomocy, zabezpieczenie miejsca wypadku, tamowanie krwotoków i opatrywanie ran, konstruowanie noszy, transport rannego, symulacja akcji ratowniczej).

Trickline: chodzenie po taśmie zawieszonej kilkadziesiąt centymetrów nad ziemią.

„Mały strzelec”: strzelanie do tarcz z łuków i proc, pojedynki na gąbkowe pociski z broni NERF.

„Letni hokej”: mecze, gdzie kijami hokejowymi są szczotki do zamiatania, a taflą lodową olbrzymia folia pokryta pianą.

„Bałtycka Szalona Olimpiada”: wykonywanie zadań w 3-os. „Spodniach Clowna”, zabawy z chustą animacyjną, przelewanie wody przez dziurawe rury, zabawy wodne na dętkach, wyścigi zespołów na nartach wieloosobowych, szczudłach i w workach, „Mega Bierki”.

Wycieczka rowerami wodnymi: z ratownikiem wodnym po Jeziorze Jamno.

Wspólne grillowanie, plażowanie i kąpiele: pod opieką ratowników wodnych.

Wszystkie zajęcia odbywać się będą pod fachową opieką wychowawców (1/10os), ratowników wodnych i instruktorów.

Uczestnicy będą zdawać telefony komórkowe wychowawcom na czas ciszy nocnej.

CO TRZEBA ZABRAĆ

Mały plecak, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy.

MILE WIDZIANE

Instrumenty muzyczne.

O OŚRODKU

Ośrodek składa się z 5 dwukondygnacyjnych pawilonów hotelowych i budynku głównego, w którym mieści się jadalnia, sala taneczna i salka dydaktyczna. Uczestnicy zakwaterowani będą w położonych wśród drzew pawilonach oddalonych od części wczasowej, w pokojach 2-, 3- i 4-os. z łazienkami (umywalka, natrysk, WC); część pokoi z balkonami. Ponadto do dyspozycji obozowiczów: boisko do siatkówki, plac zabaw, wiata grillowa i tenis stołowy.

STRONA OBIEKTU
ADRES

Słoneczny Brzeg
ul. Słoneczna 5
76-032 Mielno
tel. 94 318 95 17
slonecznybrzeg@naturatour.pl

WYŻYWIENIE

3 x dziennie + podwieczorek (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) – śniadania i kolacje w formie bufetu.

Terminy CenaPrzy rezerwacji
25.05-09.06.2023
18.07 – 28.07.2023
29.07 – 08.08.2023
09.08 – 19.08.2023
 

3 399 PLN

3 099 PLN

TRANSPORT: Autokarami turystycznymi z miast i za dopłatami podanymi w rozkładzie jazdy. Szczegóły w naszych Biurach Podróży i na Infolinii 22 266 87 65.  Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godz. 18:00, wyjazd w dniu zakończenia do godz 8:00.

CENA ZAWIERA

  • 10 noclegów i pełne wyżywienie,
  • opiekę pedagogiczną i instruktorską,
  • realizację programu, nagrody i pamiątki,
  • dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (10.000 zł) Signal Iduna SA,
  • kadrę: ratownicy wodni, instruktorzy wspinaczki.

UWAGI

  • Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.
  • Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo.
  • Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki i kartkę od lekarza z informacją o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe musi przekazać leki z informacją kierownikowi.
  • Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję 50 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie – kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.