OBÓZ MŁODZIEŻOWY

COLOSSEUM W BUŁGARII

REGION SŁONECZNY BRZEG

Wiek uczestników: 12-18 lat

Hotel COLOSSEUM **** – położony jest w centrum Słonecznego Brzegu, zaledwie 50 metrów od plaży. W obiekcie znajdują się pokoje 3-, 4-os. oraz apartamenty 5-os. Wszystkie pokoje w hotelu Colosseum mają łazienkę z prysznicem i wyposażone
są w minibar (płatny dodatkowo) oraz telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. Każdy pokój posiada klimatyzację indywidualną GRATIS oraz balkon z widokiem na park lub morze. Na miejscu dostępny jest ODKRYTY BASEN z barem i leżakami. Na terenie kompleksu znajduje się także restauracja, tawerna, lobby bar, recepcja, kantor. Na terenie hotelu odbywają się animacje.

PLAŻA: szeroka piaszczysta w samym centrum kurortu ok. 50 m od hotelu z licznymi atrakcjami.

DZIEŃ 1: Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Słowację, Węgry i Rumunię. W trakcie przejazdu dłuższy postój na ciepły posiłek (płatny we własnym zakresie). Nocny przejazd do Bułgarii.

DZIEŃ 2: Przyjazd do Słonecznego Brzegu. Złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Zakwaterowanie w pokojach od godziny 14:00. Spotkanie organizacyjne z kierownikiem, przekazanie praktycznych informacji dotyczących pobytu. Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 3-10: Program pobytu: plażowanie, kąpiele w morzu i basenie, gry i zabawy na plaży, turnieje, zawody, zabawy ruchowe, zajęcia terenowe nad brzegiem morza, konkursy z nagrodami, dyskoteki, wycieczki po okolicy, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych (dodatkowo płatne). Spacer do Nessebaru – najstarszego bułgarskiego miasta położonego na malowniczym, skalistym półwyspie.

DZIEŃ 11: Wykwaterowanie po śniadaniu, złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Czas wolny na ostatnie zakupy, pamiątkowe zdjęcia itp.; obiad. Późnym popołudniem zbiórka przed hotelem i pobranie suchego prowiantu. Wyjazd w drogę powrotną do kraju. Nocny przejazd przez Bułgarię i Rumunię.

DZIEŃ 12: Dalsza podróż przez Węgry i Słowację. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Należy zabrać paszport lub dowód osobisty, nakrycie głowy, krem do opalania z filtrem UV, krem/ maść na oparzenia słoneczne, ręczniki do opalania na plażę. Sugerowane kieszonkowe ok. 100 € (bez wycieczek fakultatywnych).

DODATKOWO PŁATNE:
 • obowiązkowa kaucja zwrotna (opłata pobierana na miejscu w hotelu) w wysokości 20 €/ os. na poczet ewentualnych szkód wyrządzonych przez uczestnika obozu w obiekcie (kaucja zwracana jest w dniu wyjazdu po sprawdzeniu pokoi);
 • obowiązkowa opłata klimatyczna i administracyjna 25 €/ os. (opłata pobierana w trakcie przejazdu).
 • dopłata obowiązkowa dla osób, które ukończyły 18 lat – 150 zł

.

ZAKWATEROWANIE

Pokoje 3-5 os. z klimatyzacją.

REGION

Słoneczny Brzeg

WYŻYWIENIE

3 x dziennie – ALL INCLUSIVE LIGHT: śniadanie, obiad i kolacja (kuchnia bułgarska) w formie bufetu. Do posiłków podawana jest woda oraz inne napoje. Dodatkowo całodzienny dostęp do wody. Turnus rozpoczyna się kolacją w dniu przyjazdu, a kończy obiadem w dniu wyjazdu. Suchy prowiant na drogę powrotną.

Termin Cena
30.06.2022 – 11.07.2022 2 310 PLN
09.07.2022 – 20.07.2022 2 310 PLN
18.07.2022 – 29.07.2022 2 310 PLN
05.08.2022 – 16.08.2022 2 310 PLN

TRANSPORT: przejazd autokarem. Rozkład jazdy wg tabelki w KATALOGU 2022 str. 120.

 
 • przejazd komfortowym autokarem,
 • 9 noclegów w hotelu COLOSSEUM **** (pokoje 2-5 os. z klimatyzacją),
 • pełne wyżywienie ALL INCLUSIVE LIGHT: 9 śniadań, 9 obiadów i 9 kolacji w formie szwedzkiego stołu; woda i soki do posiłków, suchy prowiant na drogę powrotną, całodzienny dostęp do wody,
 • realizację programu, spacer z przewodnikiem do Nessebaru,
 • opiekę kadry pedagogicznej, pilota, rezydenta, ratownika,
 • obowiązkową składkę na TFG – 10 zł/os.,
 • obowiązkową składkę na TFP – 10 zł/os. (składka bezzwrotna),
 • ubezpieczenie Signal Iduna (KL 10 000 €, NNW 7 000 zł, bagaż 800 zł).

CENA NIE OBEJMUJE:

 • obowiązkowej kaucji zwrotnej w wysokości 20 €,
 • obowiązkowej opłaty klimatycznej i administracyjnej 25 €/os.,
 • wycieczek fakultatywnych,
 • biletów wstępu do dyskotek (ok. 5–10 €/os./wstęp – młodzież od lat 16),
 • świadczeń nie wymienionych w ofercie.