PAKIETY WIOSNA 2023

WIOSENNE ZAPACHY W ZAKOPANEM

KOLEJARZ, ZAKOPANE

PROMOCJE: Senior, Karta Dużej Rodziny – zniżka 10%, Dziecko od 4 do lat 10 – zniżka 15%.

Wiosną, kiedy wszystko budzi się do życia szczególnie pięknie jest w górach. Czeka tutaj na Ciebie cała plejada wiosennych zapachów i barw. Na górskich polanach kwitną kwiaty i dziko rosnące zioła, a dookoła słychać radosny świergot ptaków… Liczne polany zachwycają krokusowymi kobiercami i budzącą się do życia naturą.

Dużym atutem wiosny w Zakopanem jest zdecydowanie mniejszy ruch turystów, nie ma tłumów, szlaki są wyludnione, a kolejki do atrakcji turystycznych są zdecydowanie krótsze niż w sezonie. Koniecznie sprawdź to sam i zatrzymaj się w naszym Ośrodku Wypoczynkowym „Kolejarz”, który jest położony w samym centrum Zakopanego.

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE

Pobyt od obiadokolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu.
2 posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolacja.

Strona obiektu
ADRES

ul. Kościuszki 23
34-500 Zakopane
tel. kom.: +48 518 249 412

PAKIETY WIOSNA 2023

5 DNI (pokój standard)

7 DNI (pokój standard)

SEZON A: 01.03 – 07.04.2023

SEZON B: 11.04 – 29.04.2023

SEZON C: 04.05 – 24.06.2023

675 PLN

955 PLN

Opłata miejscowa: 2,00 PLN/osoba/doba
Parking: 20 PLN/doba

CENA dotyczy pobytu za pakiet 1 osoby

Cena obejmuje: Podatek VAT, Ubezpieczenie NNW.

ZAPRASZAMY DO ZAKOPANEGO

  • Dziecko do lat 3 bez świadczeń – pobyt nieodpłatnie.
  • Dziecko od 4 do lat 10 – zniżka 15%.
  • Senior (osoba, która ukończyła 60 lat) – zniżka 10%.
  • Karta Dużej Rodziny – zniżka 10%.
  • Dopłata dla 1 osoby w pokoju dwu i trzyosobowym 20% ceny pakietu za każde niewykorzystane miejsce.
  • Brak możliwości sprzedaży pokoi czteroosobowych dla jednej osoby.
  • Zakwaterowanie w pokojach 3 osobowych min. 2 osoby, a w pokojach 4 osobowych min. 3 osoby, bez dopłaty.
  • W przypadku zakwaterowania w pokoju mniejszej liczby osób niż wymagane minimum dopłata 10% ceny pakietu za każde niewykorzystane miejsce.
  • Brak możliwości zakupu samej usługi hotelowej.
  • Zwierzęta odpłatnie 35 PLN/doba (tylko w pokojach typu standard i po wcześniejszym uzgodnieniu).