Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe, organizacja chrzcin, organiacja komunii, organizacja wesel

Imprezy okolicznościowe, organizacja chrzcin, organiacja komunii, organizacja wesel

organizacja imprez okolicznościowych, eventy, imprezy okolicznościowe, organizacje chrzcin, organizacja komunii, organizacja wesel

 

W życiu ważne są chwile, a szczególnie te spędzone w gronie najbliższych. Nadaj każdej z nich szczególną oprawę. Spraw, że zostaną z Tobą na zawsze, jako jedne z najpiękniejszych w życiu.

Wesela

Celebruj z nami
ten wspaniały dzień.

kontakt

Pierwsza Komunia

Doskonałe przyjęcie komunijne to odpowiednia sala i smakowite menu. Zadbamy o każdy szczegół.

kontakt

Wspaniałe chrzciny

Pierwsze wydarzenia w życiu dziecka wymagają wspaniałej oprawy. Świętuj z nami ten dzień.

kontakt

kontakt

Fromularz kontaktowy

Służymy Państwu pomocą

    Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu i w okresie niezbędnym dla wyrażania opinii, zapoznania się z nią oraz udzielania odpowiedzi. Administratorem danych jest CS Natura Tour sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Thomasa Edisona 2, kontakt iod@naturatour.pl. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Państwa dane nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności.