Newsletter NaturaTour

Dołącz do Newsletteru Natura Tour

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newsletteru, aby otrzymać wyjątkowe oferty i specjalne rabaty, jako pierwszy otrzymasz też informacje o nowościach, promocjach i konkursach.

W każdej chwili możesz wypisać się z newsletteru, wysyłając wiadomość na adres: naturatour@naturatour.pl w temacie wpisując “nie-newsletter” a w treści wiadomości podaj swój adres e-mail.

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe  1. Administratorem danych jest „CS Natura Tour” sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Thomasa Edisona 2.

  2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@naturatour.pl

  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a RODO- zgoda osoby.

  4. Korzystanie z usługi „Newsletter” jest dobrowolne i bezterminowe.

  5. W celu świadczenia usługi „Newsletter” „CS Natura Tour” sp. z o.o. pozyskuje od osób zainteresowanych nazwę adresu poczty elektronicznej.

  6. Zarejestrowana osoba, w każdej chwili, ma możliwość dokonania zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji, bądź ich usunięcia poprzez wysłanie na adres naturatour@naturatour.pl wiadomości z odpowiednim żądaniem zmiany lub usunięcia.

  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego."

  Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu i w okresie niezbędnym dla wyrażania opinii, zapoznania się z nią oraz udzielania odpowiedzi. Administratorem danych jest CS Natura Tour sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Thomasa Edisona 2, kontakt iod@naturatour.pl. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Państwa dane nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności.