Zarezerwuj wypoczynek na 2024 rok, załóż Kartę Klienta CS Natury Tour w naszym nowym programie lojalnościowym WYPOCZYWAJ Z NATURĄ TOUR!

Zapoznaj się z REGULAMINEM i korzystaj z przywilejów jakie daje Tobie Karta Klienta Natury Tour.

Jeśli posiadasz już Kartę Klienta Natury Tour TUTAJ możesz sprawdzić stan swojego konta punktowego.

Załóż kartę klienta CS Natura Tour

    * Akceptuję

    politykę prywatności

    Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu i w okresie niezbędnym dla wyrażania opinii, zapoznania się z nią oraz udzielania odpowiedzi. Administratorem danych jest CS Natura Tour sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Thomasa Edisona 2, kontakt iod@naturatour.pl. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Państwa dane nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu.
    Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności.