NaturaTour Klub

NaturaTour Klub, program lojalnościowy

NaturaTour Klub, program lojalnościowy

Zarezerwuj wypoczynek na 2023 rok, załóż Kartę Klienta CS Natury Tour w naszym nowym programie lojalnościowym WYPOCZYWAJ Z NATURĄ TOUR!

Zapoznaj się z REGULAMINEM i korzystaj z przywilejów jakie daje Tobie Karta Klienta Natury Tour.

Jeśli posiadasz już Kartę Klienta Natury Tour TUTAJ możesz sprawdzić stan swojego konta punktowego.

Załóż kartę klienta CS Natura Tour

    Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu i w okresie niezbędnym dla wyrażania opinii, zapoznania się z nią oraz udzielania odpowiedzi. Administratorem danych jest CS Natura Tour sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Thomasa Edisona 2, kontakt iod@naturatour.pl. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Państwa dane nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu.
    Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności.