voucher turystyczny na prezent, voucher upominkowy

Wyjątkowy prezent dla bliskiej Ci osoby

Podaruj wspaniałe chwile z NATURĄ

Szukasz oryginalnego prezentu dla swoich bliskich? Zbliża się rocznica, urodziny albo może zwyczajnie chcesz zrobić komuś cudowną niespodziankę?
Podaruj mu czas spędzony w jednym z naszych 10 ośrodków wypoczynkowych, położonych nad morzem, w górach lub lasach.
Taki Voucher zapewni niezapomniane wspomnienia, relaks i odprężenie.

Kup voucher

    Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu i w okresie niezbędnym dla wyrażania opinii, zapoznania się z nią oraz udzielania odpowiedzi. Administratorem danych jest CS Natura Tour sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Thomasa Edisona 2, kontakt iod@naturatour.pl. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Państwa dane nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu.
    Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności.