polska ibiza baner obozy i kolonie

SUMMER PARTY

OBÓZ CHILLOUT-OWY DLA MŁODZIEŻY

14-17 LAT

MIELNO

OBÓZ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY | PROGRAM

Nasza oferta skierowana jest do młodzieży w wieku od 14 do 17 lat, którzy pragną spędzić niezapomniane wakacje pełne przygód, nauki oraz niepowtarzalnych emocji. Położone nad Bałtykiem, Mielno to idealne miejsce do aktywnego wypoczynku, rozwijania zainteresowań oraz poznawania nowych przyjaciół. Nasz program obejmuje bogaty zestaw zajęć sportowych, artystycznych i edukacyjnych, zapewniając równowagę pomiędzy aktywnością fizyczną a rozwijaniem pasji.

Obozy i kolonie dla dzieci i młodzieży w wieku 14-17 lat nad morzem to nie tylko przyjemność, ale także szereg niezaprzeczalnych zalet, które wspierają rozwój fizyczny, emocjonalny i społeczny młodych uczestników.

Do najważniejszych możemy wymienić:
Zdrowe otoczenie, aktywność fizyczna, nauka umiejętności życiowych, rozwijanie zainteresowań, wspieranie samodzielności, umiejętność nawiązywania kontaktów, edukacja ekologiczna, niezapomniane wspomnienia.

PROGRAM:

Zajęcia integracyjne: zapoznanie się uczestników, wprowadzenie dobrego klimatu, nawiązanie więzi między uczestnikami i kadrą obozową; podczas zajęć trzeba wykazać się bystrością umysłu, sprawnością fizyczną i kreatywnością.

„Zwariowana rywalizacja”: wyścigi na szczudłach, nartach wieloosobowych i w workach, wykonywanie zadań w 3 osobowych „Spodniach Clowna”, „Mega Bierki”, „Mega Bramka” i „Mega Jenga”, walki w „Strojach Sumo”.

dr House: nauka podstaw pomocy przedmedycznej podczas zwariowanych zabaw, happeningi ratownicze, ocena obrażeń poszkodowanego”, samodzielne konstruowanie improwizowanych noszy,

Transport „rannego” w niespotykanych warunkach, nauka opatrywania ran i wykorzystania przedmiotów codziennego użytku w niesieniu pomocy, ćwiczenia i symulacje akcji ratowniczych.

„Śladami Indiany Jones’a”: „czytanie mapy”, nauka posługiwania się busolą, odnajdywanie północnego kierunku, wędrówki na orientację, nocne podchody, gry terenowe, poszukiwania ukrytych wskazówek, zadań, artefaktów i innych przedmiotów niezbędnych w dalszych zajęciach za pomocą elektronicznych wykrywaczy metali.

„Wieczór z horrorem”: wspólne oglądanie filmów grozy, a następnie indywidualne wykonywanie nocnych zadań, gdzie na uczestników czekać będą „straszne zasadzki”, ,,niesamowite spotkania” i „zaskakujące przygody”; zabawa pod pełną kontrolą kadry obozowej.

„Bałtycka Olimpiada”: zajęcia gimnastyczne na plaży, turnieje siatkówki, tenisa stołowego i kometki, przeciąganie liny.

„Super Strzelec”: strzelanie w różnych pozycjach z proc, łuków, pistoletów i karabinków pneumatycznych do celów statycznych i ruchomych.
 
„Linowe ewolucje”: pokonywanie na czas mostu linowego nad wąwozem, trickline – chodzenie po taśmie zawieszonej kilkadziesiąt centymetrów nad ziemią.
 
Nadmorski Turniej: zespołowy i indywidualny gier planszowych i karcianych.
 
„Mokre przygody”: przeciąganie liny w wodzie, baloniady, turniej „mokrej siatkówki plażowej”, gdzie piłkami są balony napełnione wodą; przelewanie wody przez „dziurawe rury”; pojedynki z użyciem karabinów i pistoletów na wodę.
 
Nocny Maraton Filmowy: z popcornem i konkursami.
 
„Letni Hokej”: mecze, gdzie kijami hokejowymi są szczotki do zamiatania, a taflą lodową olbrzymia folia pokryta pianą.
 
Wycieczka rowerami wodnymi: z ratownikiem wodnym po Jeziorze Jamno.
 
„Holi Day” (festiwal kolorów): obrzucanie się bezpiecznymi, kolorowymi proszkami zakończone sesją fotograficzną.
 
„Poszukiwanie Skarbu Neptuna”: całodniowa gra terenowo-fabularna tocząca się w ośrodku, lesie i na plaży, rozszyfrowywanie wiadomości i wskazówek, wykonywanie zadań w celu odnalezienia skarbu.
 
Wizyty w klubach Muzycznych: karaoke; udział w wieczornych, otwartych imprezach Mielna.
 
Dyskoteki: tematyczne z konkursami i quizami na terenie ośrodka.
 
Wspólne grillowanie: pod wiatą.
 
Plażowanie i kąpiele: (pod opieką ratowników wodnych).
 
WYMAGANY EKWIPUNEK
mały plecak, śpiwór, karimata, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, okulary słoneczne, ręcznik, krem ochronny z filtrem UV, spray przeciw komarom, strój kąpielowy; mile widziane: instrumenty muzyczne.

OŚRODEK „SŁONECZNY BRZEG” | ZAKWATEROWANIE

Ośrodek Wypoczynkowy „Słoneczny Brzeg” – położony w Mielnie – znanym, nadmorskim kurorcie usytuowanym na mierzei pomiędzy Morzem Bałtyckim, a Jeziorem Jamno; kilkuhektarowy, ogrodzony, zadrzewiony i oświetlony teren ośrodka oddalony jest ok. 200 m od brzegu jeziora i ok. 230 m od nadmorskiej plaży.

Ośrodek składa się z 5 dwukondygnacyjnych pawilonów hotelowych oraz budynku głównego, w którym mieści się jadalnia, sala taneczna i salka dydaktyczna.

Uczestnicy zakwaterowani będą w położonych wśród drzew pawilonach oddalonych od części wczasowej, w pokojach 2, 3 i 4 osobowych z łazienkami (umywalka, natrysk, WC); część pokoi z balkonami. Ponadto do dyspozycji obozowiczów: boisko do siatkówki, plac zabaw, wiata grillowa i tenis stołowy.

Dowiedz się więcej
summer party oboz dla mlodziezy 03 e1707922143699
summer party oboz dla mlodziezy 04
summer party oboz dla mlodziezy 07
summer party oboz dla mlodziezy 01 e1707922227476

OBÓZ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY | WAŻNE INFORMACJE

TERMINY
Cena podstawowa
FIRST MINUTE
01.01. – 29.02.2024
24.06 – 04.07.2024
05.07 – 15.07.2024
16.07 – 26.07.2024
27.07 – 06.08.2024
07.08 – 17.08.2024
3 499 zł
3 199 zł

First Minute – ilość miejsc ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).

CENA ZAWIERA

 • 10 noclegów i wyżywienie,
 • opiekę pedagogiczną i instruktorską,
 • realizację programu,
 • nagrody i pamiątki,
 • dojazdy lokalne,
 • ubezpieczenie NNW (10.000 zł) Signal Iduna SA,
 • kadrę: ratownicy wodni i instruktorzy poszczególnych form rekreacji,

3 x dziennie + podwieczorek (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) – śniadania i kolacje w formie bufetu.

 • Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.
 • Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo.
 • Możliwość dokupienia dodatkowych zajęć (opłata na miejscu): paintball – 90 zł/200 kul; park linowy – 35 zł/1 trasa.
 • Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o za- opatrzenie uczestnika w te leki i kartkę od lekarza z informacją o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe musi przekazać leki z informacją kierownikowi.
 • Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję 50 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie – kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.
 • Każdy uczestnik otrzyma na własność bidon na wodę.
 • Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny 18:00, a wyjazd w dniu zakończenia do godziny 8:00.
logo wl

Organizator: Agencja Turystyczna „Wonderlands”.

Rezerwacja:

naturatour@naturatour.pl
linia rezerwacyjna: (+48) 22 266 87 65
lub w wybranym biurze podróży