Upalne lato w ŚWINOUJŚCIU
„MEDUZA”

LATO 2024

UPALNE LATO W ŚWINOUJŚCIU

Niech to upalne lato w Świnoujściu stanie się czasem beztroskich przygód, relaksu i niepowtarzalnych chwil. Zapraszamy do naszego Ośrodka Wypoczynkowego „Meduza” – gdzie słońce, morze i wyjątkowa atmosfera tworzą niezapomniane wspomnienia. To miejsce, gdzie możesz doświadczyć nie tylko wspaniałych, wakacyjnych chwil relaksu, ale także odkryć najpiękniejszą plażę w Polsce i jej malownicze krajobrazy.

TERMIN: 29.06-31.08.2024
Pakiet obejmuje 6 noclegów z wyżywieniem 2 razy dziennie (pobyt od obiadokolacji do śniadania).
Sprawdź nasz atrakcyjny pakiet LATO 2024 w Świnoujściu w Ośrodku Wypoczynkowym „Meduza”.

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY „MEDUZA”

Witaj w raju miłośników słońca i morskich kąpieli! Nasza wyjątkowa lokalizacja Ośrodka Wypoczynkowego „Meduza” pozwala cieszyć się dniem na plaży, gdzie drobny, jasny piasek kusi do zabawy, leniwego relaksu i opalania się na wygodnym kocyku. Każdy moment spędzony na plaży staje się prawdziwą przyjemnością, a morskie fale delikatnie szepczą o spokoju i harmonii.

Nasz Ośrodek Wypoczynkowy „Meduza” to nie tylko doskonała baza wypadowa do odkrywania uroków Świnoujścia, ale również miejsce, gdzie zadbamy o Twój komfort i pełen relaks. Nasze pokoje zapewnią Ci wygodę, a nasza przyjazna obsługa zawsze służy pomocą, sprawiając, że Twój wakacyjny pobyt stanie się niezapomnianym doświadczeniem.

Dowiedz się więcej

WAKACJE W ŚWINOUJŚCIU | PAKIET POBYTOWY

Nasz ośrodek dysponuje pokojami: 1-, 2-, 3- oraz 4 – osobowymi z łazienkami, TV, lodówką, radiem i czajnikiem na wyposażeniu każdego pokoju. Dodatkowo pokoje w budynku A posiadają w ogromnej większości loggie lub balkony, z których można podziwiać widok na okolicę. Dodatkowo, w budynku A dostępna jest winda dla Gości, ułatwiająca przemieszczanie się po ośrodku. Pokoje rodzinne 4 – osobowe znajdują się tylko w budynku B.

Nasz Ośrodek Wypoczynkowy to nie tylko doskonałe warunki noclegowe, ale również atmosfera sprzyjająca wakacyjnemu relaksowi. Przekonaj się, że wakacje u nas to nie tylko spanie, ale również wspaniałe chwile spędzone w przytulnych pokojach, z widokiem na przyrodę.

Noclegi z wyżywieniem HB –  śniadania i obiadokolacje.

Strona obiektu
Termin

STANDARD
BUDYNEK B,C

STANDARD
BUDYNEK A

STUDIO
BUDYNEK A, B, C

29.06 – 31.08.2024
PAKIET 7 DNI
(6 noclegów)

1 800 zł

1 900 zł

2 000 zł

CENA dotyczy PAKIETU 7 DNI Z WYŻYWIENIEM dla 1 osoby

Ceny pakietów letnich gwarantowane są przy zakupie pobytów do 30.04.2024 r.

W cenie: 6 noclegów z wyżywieniem HB w formie śniadań bufetowych i obiadokolacji serwowanych, 1 x w turnusie obiadokolacja w formie biesiady regionalnej z muzyką mechaniczną, ubezpieczenie NNW, podatek VAT.

Opłata uzdrowiskowa – zgodnie z cennikiem określonym przez Radę Gminy.
Zwierzęta: 35 zł/doba. Parking: 30 zł/doba (Liczba miejsc parkingowych jest ograniczona, wymagana wcześniejsza rezerwacja).

 • Dziecko do lat 3 bez świadczeń – pobyt nieodpłatnie.
 • Dziecko od 4 do lat 10 – zniżka 15%.
 • Karta Dużej Rodziny – zniżka 10%.
 • Senior (osoba, która ukończyła 60 lat) – zniżka 10%.
 • Dopłata dla 1 osoby w pokoju dwu i trzyosobowym 20% ceny pakietu za każde niewykorzystane miejsce.
 • Brak możliwości sprzedaży pokoi czteroosobowych dla jednej osoby.
 • Zakwaterowanie w pokojach 3 osobowych min. 2 osoby, a w pokojach 4 osobowych min. 3 osoby, bez dopłaty.
 • Przy zakupie pokoju 4 osobowego dla 2 osób obowiązuje dopłata 10% od ceny pakietu za każde niewykorzystane miejsce.
 • Brak możliwości zakupu samej usługi hotelowej.
 • Zwierzęta odpłatnie 35zł/doba po wcześniejszym uzgodnieniu.
 • Parking płatny 30 zł/doba.
 • Opłata uzdrowiskowa – zgodnie z cennikiem określonym przez Radę Gminy.

Zadzwoń, odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy zarezerwować nocleg.

ADRES

ul. Orkana 7
72-600 Świnoujście
tel. +48 518 249 504
e-mail: meduza@naturatour.pl

LATO W ŚWINOUJŚCIU – POLECANE ATRAKCJE

Świnoujście - plaża

Plaże

Malownicza plaża w Świnoujściu, rok po roku, zdobywa tytuły najpiękniejszej, najczystszej i najbezpieczniejszej w plebiscytach na najlepsze miejsce do wypoczynku. Stanowi niezmienny symbol jakości i uroku wyjątkowego Świnoujścia. To niezwykle rozległe wybrzeże, miejscami rozciąga się na imponujące 200 metrów z pasem złocistego piasku.
Z pewnością trudno się dziwić, że plaża w Świnoujściu przyciąga turystów! Otaczają ją lasy sosnowe, wydmy, a także niedaleko znajduje się rezerwat ptaków. Co więcej, jest to miejsce, gdzie woda Bałtyku oplata wybrzeże, oferując statystycznie najwyższą temperaturę w Polsce. Średnia temperatura wody latem może osiągać nawet imponujące 25°C, co sprawia, że kąpiel staje się czystą przyjemnością. Nic także dziwnego, że jej piękny, jasny i drobny piasek porównywany jest do egzotycznych plaż. Coroczne cofanie się morza sprawia, że piaszczysty obszar plażowy stopniowo się poszerza, co przekłada się na niezwykle łagodne zejście do wody i wyjątkowo płytką linię brzegową. Dzięki temu, kąpielisko staje się rajem dla miłośników morskich kąpieli, oferując przyjemne doznania i bezpieczne warunki dla wszystkich plażowiczów.

Port w Świnoujściu

Port w Świnoujściu to nie tylko jedno z najważniejszych, ale również największe w Polsce centrum obsługujące promy, zarówno pod względem ilości zawinięć, jak i intensywności ruchu pasażerskiego i towarowego. Nasz terminal promowy jest prawdziwym gigantem, dostosowanym do kompleksowego przeładunku zarówno wagonów kolejowych, naczep, jak i samochodów ciężarowych. Ponadto, obsługuje on ruch pasażerski w kierunku Szwecji.
Terminal jest wyposażony w aż pięć stanowisk, obsługujących zarówno promy kolejowo-samochodowe, jak i promy pasażersko-samochodowe. To miejsce, gdzie skomplikowane operacje stają się płynne i efektywne, zapewniając sprawną obsługę różnorodnych środków transportu.
Codziennie z portu wyruszają 3 promy do Trelleborga i 5 do Ystad, tworząc dynamiczny most morski pomiędzy Polską a Szwecją. To nie tylko efektywny punkt logistyczny, ale również strategiczne ogniwo, które łączy obie strony Morza Bałtyckiego. Zapraszamy do odkrywania potencjału portu, gdzie efektywność i nowoczesność idą w parze, tworząc solidne fundamenty dla dynamicznego ruchu pasażerskiego i towarowego.

Woliński Park Narodowy

Warto wybrać się także na wycieczkę do pobliskich Międzyzdrojów, do jednego z urokliwych miejsc, cieszącego się dużą popularnością, do Wolińskiego Parku Narodowego.
W samym sercu parku znajduje się fascynujące Jezioro Turkusowe, pozostałość po dawnych kopalniach kredy, które swoim wyjątkowym kolorem wprawia w zachwyt każdego odwiedzającego. Jezioro jest głębokie i na skutek białego, kredowego dna oraz rozszczepienia światła wydaje się, że ma zieloną wodę.
W Wolińskim Parku Narodowym skrzyżowane są ścieżki spacerowo-krajobrazowe, prowadzące przez tereny o zróżnicowanym stopniu trudności. To idealne miejsce zarówno dla rodzinnych wycieczek, jak i dla pasjonatów aktywnego wypoczynku, pragnących odkrywać uroki przyrody na każdym kroku.
Spacer po Wolińskim Parku Narodowym daje możliwości zachwycania się pięknem natury. Od podziwiania ciekawych zwierząt i jezior po lekką wspinaczkę i spacer wybrzeżem polskiego morza. Aby znowu wrócić do pięknego Świnoujścia.