MAGICZNE LATO W DZIWNÓWKU
„ZŁOTA RYBKA”

LATO 2024

MAGICZNE LATO W DZIWNÓWKU

Zapraszamy na magiczne lato w Dziwnówku do naszego Ośrodka Wypoczynkowego „Złota Rybka”. Wakacyjna atmosfera jest tutaj wyjątkowa. Zarówno miłośnicy plażowania, joggingu, jak i spacerów znajdą coś dla siebie. Możecie, na przykład, udać się na krótką wycieczkę do Dziwnowa lub odbyć dłuższy spacer przez urokliwy las do Łukęcina.

TERMIN: 29.06-31.08.2024
Pakiet obejmuje 6 noclegów z wyżywieniem 2 razy dziennie (pobyt od obiadokolacji do śniadania).
Sprawdź nasz atrakcyjny pakiet LATO 2024 w Dziwnówku w Ośrodku Wypoczynkowym „Złota Rybka”.

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY „ZŁOTA RYBKA”

Ośrodek Wypoczynkowy „Złota Rybka” znajduje się w sercu Dziwnówka, bezpośrednio przy głównej promenadzie, w sąsiedztwie sklepików, restauracji oraz kawiarni. Położony zaledwie 150 metrów od morza i przestronnej plaży, ośrodek otacza ogrodzenie i obszar zadrzewiony, co zapewnia Gościom prywatność i przyjemne otoczenie.

Dziwnówek jest niewielką miejscowością, ale pełną zalet i możliwości. Jej atuty to przede wszystkim unikalne położenie, przyciągające wielu odwiedzających na magiczne lato.

Dowiedz się więcej
Dziwnówek Złota Rybka - siłownia
Dziwnówek Złota Rybka - bilard

MAGICZNE LATO W DZIWNÓWKU| PAKIET POBYTOWY

Nasz kompleks wypoczynkowy składa się z trzech budynków: A, B i C. Recepcja usytuowana jest w budynku A, natomiast w budynku C znajduje się przyjemna jadalnia. Wszystkie pokoje w budynkach A i B dysponują balkonami, z których można podziwiać piękne drzewa sosnowe i okoliczne widoki. Oferujemy pokoje 2- i 3-osobowe z łazienkami, telewizorem, lodówką oraz czajnikiem, zapewniając naszym Gościom komfortowy i przyjemny, wakacyjny pobyt.

Noclegi z wyżywieniem HB –  śniadania i obiadokolacje.

Strona obiektu
TERMIN
TYP POKOJU
CENA ZA OSOBĘ
29.06 – 31.08.2024
PAKIET 7 DNI
(6 noclegów)
STANDARD
BUDYNEK A, B, C
1 590 zł

CENA dotyczy PAKIETU 7 DNI Z WYŻYWIENIEM dla 1 osoby

Ceny pakietów letnich gwarantowane są przy zakupie pobytów do 30.04.2024 r.

W cenie: 6 noclegów z wyżywieniem HB w formie śniadań i obiadokolacji, dzień rybny (piątek), ubezpieczenie NNW, podatek VAT.

Opłata klimatyczna – zgodnie z cennikiem określonym przez Radę Gminy.
Zwierzęta: 35 zł/doba. Parking: 10 zł/doba.

  • Dziecko do lat 3 bez świadczeń – pobyt nieodpłatnie.
  • Dziecko od 4 do lat 10 – zniżka 15%.
  • Karta Dużej Rodziny – zniżka 10%.
  • Senior (osoba, która ukończyła 60 lat) – zniżka 10%.
  • Dopłata dla 1 osoby w pokoju dwu i trzyosobowym 20% ceny pakietu za każde niewykorzystane miejsce.
  • Zakwaterowanie w pokojach 3 osobowych min. 2 osoby, a w pokojach 4 osobowych min. 3 osoby, bez dopłaty.
  • Brak możliwości zakupu samej usługi hotelowej.
  • Zwierzęta odpłatnie 35zł/doba po wcześniejszym uzgodnieniu.
  • Parking płatny 10 zł/doba.
  • Opłata klimatyczna – zgodnie z cennikiem określonym przez Radę Gminy.

Zadzwoń odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy zarezerwować nocleg.

ADRES

ul. Kamieńska 14
72-420 Dziwnówek
tel. kom.: +48 518 249 509

E-mail: zlotarybka@naturatour.pl

LATO W DZIWNÓWKU – POLECANE ATRAKCJE

Rejsy

Spędzenie wakacji w Dziwnówku to wyjątkowa okazja do odkrywania piękna Morza Bałtyckiego poprzez ciekawe rejsy dostępne dla turystów. W tym nadmorskim kurorcie można skorzystać z różnorodnych ofert rejsowych, które zapewnią niezapomniane przeżycia.
Rejsy w Dziwnówku często obejmują zwiedzanie okolicznych zatok i akwenów morskich. Dużą popularnością cieszą się morskie wycieczki statkami, podczas których można podziwiać malowniczy krajobraz i delektować się urokiem nadmorskich miejscowości z perspektywy morza.

Aktywny wypoczynek

Wakacje w Dziwnówku to doskonała okazja do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, zwłaszcza poprzez turystykę pieszą i rowerową. Malownicze szlaki w okolicy zachęcają do odkrywania piękna przyrody i wyjątkowych krajobrazów nadmorskich.
Dla entuzjastów pieszych wędrówek, idealnym wyborem jest Trasa Nadmorska, prowadząca wzdłuż brzegu Bałtyku. Przechadzając się tą trasą, można czerpać radość z morskiego powietrza, urokliwych nadmorskich wydm oraz kojącego szumu fal.

Dlaczego Dziwnówek

Recenzje turystów dotyczące pobytu latem w Dziwnówku zazwyczaj są pozytywne. Ta malownicza miejscowość położona jest pomiędzy Morzem Bałtyckim a Zatoką Wrzosowską, która stanowi fragment rozległego akwenu, jakim jest Zalew Kamieński. Urok tutejszych plaż został dostrzeżony na przełomie lat 60. i 70., kiedy to połączono je z innymi miejscowościami turystycznymi i uzdrowiskowymi, tworząc niejako słoneczną promenadę.