oboz wakacyjne leniuchowanie

WAKACYJNE LENIUCHOWANIE

OBÓZ CHILLOUT-OWY DLA NAJMŁODSZYCH

8-13 LAT

MIELNO

OBÓZ DLA DZIECI | PROGRAM

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą na letni obóz dla dzieci w wieku od 8 do 13 lat, organizowany w malowniczej miejscowości Mielno. Nasz obóz to nie tylko wspaniała okazja do spędzenia aktywnego i kreatywnego czasu, ale także doskonała możliwość poznania nowych przyjaciół oraz rozwijania swoich zainteresowań.

Obozy i kolonie dla dzieci i młodzieży w wieku 8-13 lat nad morzem to nie tylko przyjemność, ale także szereg niezaprzeczalnych zalet, które wspierają rozwój fizyczny, emocjonalny i społeczny młodych uczestników.

Do najważniejszych możemy wymienić:
Zdrowe otoczenie, aktywność fizyczna, nauka umiejętności życiowych, rozwijanie zainteresowań, wspieranie samodzielności, umiejętność nawiązywania kontaktów, edukacja ekologiczna, niezapomniane wspomnienia. 

PROGRAM WYJAZDU:

Zabawy integracyjne: wymagające bystrości umysłu, sprawności fizycznej i kreatywności, zajęcia zespalające grupę, umożliwiające nawiązanie więzi między uczestnikami i ułatwiające ich późniejszą współpracę.

„Mały Ratownik”: zabawowe poznanie zasad i ćwiczenie pomocy przedmedycznej (wzywanie pomocy, zabezpieczenie miejsca wypadku, tamowanie krwotoków i opatrywanie ran, konstruowanie noszy, transport rannego, symulacja akcji ratowniczej).

„Szalone zawody”: wyścigi na szczudłach, nartach wieloosobowych i w workach, wykonywanie zadań w 3-osobowych „Spodniach Clowna”, „Mega Bierki”, „Mega Bramka” i „Mega Jenga”, walki w Strojach „Sumo”.

,,Mały Rycerz i Piękna Księżniczka”: przygotowywanie przebrań, zbroi, tarcz i gąbkowych mieczy; turniej szermierczy i bal na zamku.

„Wyprawa po skarb”: poszukiwania ukrytego skarbu, informacji i wskazówek, które do niego prowadzą; gra terenowa z użyciem busoli i elektronicznych wykrywaczy metali.

„Mały Robin Hood”: strzelanie z proc i łuków, pokonanie mostu linowego i przejście nad wąwozem z wykorzystaniem taśmy trickline.

„Snajperzy z Mielna”: pojedynki na gąbkowe pociski z broni NERF.

Artystyczna galeria: malowanie obrazów na płótnie i folii strech, robienie bransoletek i naszyjników.

Wesoła spartakiada: zawody sprawnościowe na plaży i terenie ośrodka; zajęcia z chustą animacyjną.

„Letni hokej”: mecze, gdzie kijami hokejowymi są szczotki do zamiatania, a taflą lodową olbrzymia folia pokryta pianą.
 
Wyprawa po Jeziorze Jamno: rowerami wodnymi z konkursami przyrodniczymi pod opieką ratownika wodnego.
 
„Małe Hollywood”: malowanie twarzy, bal przebierańców;
 
Holi Day: obrzucanie się bezpiecznymi, kolorowymi proszkami zakończone sesją fotograficzną; karaoke i mini turniej taneczny oraz talent show.
 
„Wodne wariactwa”: turniej piłki wodnej, przeciąganie liny w wodzie, baloniady, turniej „mokrej siatkówki plażowej”, gdzie piłkami są balony napełnione wodą; przelewanie wody przez „dziurawe rury”; pojedynki z użyciem karabinów i pistoletów na wodę.
 
„Mały agent”: nauka szyfrowania i rozszyfrowania informacji i zagadek.
Wieczór filmowy: z popcornem.
 
„CASINO MIELNO”: rozgrywki w karty i gry planszowe. Wycieczki i piesze spacery: po plaży i Mielnie.
 
Grillowanie, plażowanie i kąpiele: (pod opieką ratowników wodnych).
 
Realizacja programu obozu będzie dostosowana do indywidualnych możliwości większości uczestników.
Uczestnicy będą mogli korzystać z telefonów komórkowych tylko w wyznaczonych godzinach; w pozostałych będą one zdeponowane u wychowawców.
Obóz dla najmłodszych leniuchów, na którym przekonają się, że różne formy aktywności też są świetną zabawą.
 
WYMAGANY EKWIPUNEK
mały plecak, śpiwór, karimata, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, okulary słoneczne, ręcznik, krem ochronny z filtrem UV, spray przeciw komarom, strój kąpielowy; mile widziane: instrumenty muzyczne.
 
Promocja „FIRST MINUTE” – ilość miejsc ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).

OŚRODEK „SŁONECZNY BRZEG” | ZAKWATEROWANIE

Ośrodek Wypoczynkowy „Słoneczny Brzeg” dysponuje ok. 250 miejscami noclegowymi. Jest położony na terenach trawiastych pośród drzew i łagodnych pagórków. Całość jest ogrodzona i dozorowana przez całą dobę.

Ośrodek dysponuje wiatą grillową, świetlicą oraz dwoma placami zabaw. Zlokalizowany jest przy ulicy wiodącej wprost na plażę, zaledwie 120 m od morza oraz 150 m od Jeziora Jamno. Jego usytuowanie sprawia, że blisko jest stąd zarówno do plaży jak i głównej ulicy, przy której skupia się życie tego turystycznego miasteczka.

W budynku znajdują się 2-, 3-, 4- i 5-os. pokoje z łazienkami TV. Większość pokoi ma własne balkony. Ośrodek ma własną stołówkę, w której przygotowuje smaczne, domowe posiłki.

Dowiedz się więcej
2 oboz dla dzieci
7 oboz dla dzieci
6 oboz dla dzieci
1 oboz dla dzieci

OBÓZ DLA DZIECI | WAŻNE INFORMACJE

TERMINY
Cena podstawowa
FIRST MINUTE
01.01. – 29.02.2024
24.06 – 04.07.2024
05.07 – 15.07.2024
16.07 – 26.07.2024
27.07 – 06.08.2024
07.08 – 17.08.2024
3 499 zł
3 199zł

Promocja „FIRST MINUTE” – ilość miejsc ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).

CENA ZAWIERA

 • Zakwaterowanie: 10 noclegów,
 • wyżywienie: 3 x dziennie + podwieczorek (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) – śniadania i kolacje w formie bufetu,
 • opieka pedagogiczna i instruktorska,
 • realizacja programu,
 • nagrody i pamiątki,
 • dojazdy lokalne,
 • ubezpieczenie NNW (10000 zł) Signal Iduna SA.

3 x dziennie + podwieczorek (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu, suchy prowiant na drogę powrotną) – śniadania i kolacje w formie bufetu,

 • Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.
 • Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże alpinistyczne, kaski, kamizelki asekuracyjne, okulary lub gogle i maski ochronne, mundury).
 • Możliwość dokupienia dodatkowych zajęć (opłata na miejscu): paintball – 90 zł/200 kul; park linowy – 35 zł/1 trasa.
 • Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki i kartkę z informacją o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe ma obowiązek przekazać leki z informacją kierownikowi.
 • Możliwość specjalnych diet jedynie po zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i po uzyskaniu zgody organizatora (płatne dodatkowo).
 • Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 50 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie – kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.
 • Każdy uczestnik otrzyma na własność bidon na wodę.
 • Podział na grupy wiekowe będzie realizowany przy minimum 10 osobach w danym przedziale wiekowym.
 • Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny 18:00, a wyjazd w dniu zakończenia do godziny 8:00.
logo wl

Organizator: Agencja Turystyczna „Wonderlands”.

Autokarami turystycznymi z miast i za dopłatami podanymi w rozkładzie jazdy.

Opłaty za transport, rozkład jazdy i lista przystanków -> rozkład jazdy

Rezerwacja:

naturatour@naturatour.pl
linia rezerwacyjna: (+48) 22 266 87 65
lub w wybranym biurze podróży