Projekt Certyfikacji Podmiotów Turystycznych

Projekt Certyfikacji Podmiotów Turystycznych

Jadąc na wakacje, każdy z nas szuka sprawdzonego noclegu. Miejsca, gdzie będzie czuł się komfortowo, a w obecnej sytuacji – także bezpiecznie. Właśnie po to powstał Certyfikat Dobrych Praktyk. Przynależność do programu jest dla gości gwarancją usług hotelarskich na najwyższym poziomie i dbałości o bezpieczeństwo sanitarne. Jako Natura Tour kładziemy ogromny nacisk na obie te kwestie, dlatego przystąpiliśmy do projektu Certyfikacji Podmiotów Turystycznych! 

Oto każda z dziewięciu dobrych praktyk Natura Tour, które usprawnią Twój pobyt w naszych obiektach:

 1. Realizujemy Bon Turystyczny, o czym dokładnie pisaliśmy w TYM artykule.
 2. Każdy z naszych pracowników jest przeszkolony w temacie programu Polski Bon Turystyczny oraz Certyfikat Dobrych Praktyk.
 3. W każdym z ośrodków w widocznym miejscu znajdziesz jasny i przejrzysty regulamin usług hotelarskich.
 4. Dbamy o bezpieczeństwo każdego z naszych gości, dlatego obiekty Natura Tour są przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością.
 5. Cenimy sobie obecność rodzin z dziećmi, stąd place zabaw na terenie ośrodków, dostęp do łóżeczek oraz krzesełek do karmienia, a także specjalne kąciki dziecięce.
 6. Przykładamy szczególną wagę do aktualnie obowiązujących przepisów sanitarnych. Sprzątanie i dezynfekcja odbywa się w zgodzie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego.
 7. Na terenie ośrodków przestrzegamy konieczności zachowania odległości przynajmniej 1,5 metra między użytkownikami obiektu.
 8. Współpracujemy z innymi podmiotami turystycznymi.
 9. W naszych obiektach bez problemu znajdziesz dozowniki z płynem do dezynfekcji, co znacząco ułatwi Ci bezpieczny wypoczynek.

Dlatego, jeśli zależy Ci na bezpiecznych i spokojnych wakacjach dla Ciebie i Twojej rodziny, ośrodki Natura Tour polecają się na urlop! Zapraszamy do zarezerwowania noclegu w jednym z naszych obiektów nad pięknym, polskim morzem, spokojnej Spale lub zapierających dech w piersiach górach.

zamknij


  Poproś o telefon

  Prosimy o pozostawienie numeru telefonu w celu uzyskania informacji o ofertach, rezerwacji terminów lub innych sprawach.

  Nasze Biuro Obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.  Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli: CS Natura Tour sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług.

  Zapoznaj się z naszą polityką prywatności