Wakacje marzeń z Bonem turystycznym!

Blog NaturaTour, wakacje nad morzem, Wakacje marzeń z Bonem turystycznym

Niezależnie, czy wymarzyliście sobie wakacje nad morzem, tęsknicie za górskimi szlakami albo macie ochotę na odpoczynek w odludnej Spale – Bon Turystyczny zrealizujesz w każdym z naszych Ośrodków Wypoczynkowych! 

Komu przysługuje?

Jeżeli zastanawiasz się, czy możesz skorzystać z tej niesamowitej okazji, jaką daje Ci Bon turystyczny, odpowiedź brzmi TAK! Musisz jednak spełnić konkretne warunki. Bon turystyczny powstał, aby wspierać zarówno podupadającą w czasie pandemii branżę turystyczną, jak i rodziny z dziećmi. W przeciwieństwie do wielu dodatków, które oferuje nam Państwo, w przypadku bonu nieważne jest, ile zarabiasz oraz czy pracujesz w Polsce, czy za granicą. Na każde dziecko przysługuje Ci kwota 500 zł, którą możesz wykorzystać na rodzinne wakacje marzeń. Oznacza to, że jeżeli masz trójkę dzieci poniżej 18 roku życia, otrzymasz aż 1500 zł do wykorzystania w celach turystycznych. Zadbano również o dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności, dlatego przysługuje im aż 1000 zł. 

Na co możesz go wykorzystać?

Planując rodzinne wakacje, zapewne zastanawiasz się, w jakich miejscach możesz spożytkować Bon turystyczny. Jest to możliwe na terenie całego kraju, czyli także w każdym z naszych ośrodków! To, czy wolisz spędzić wakacje nad morzem, w górach czy w urokliwej Spale zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Bonem turystycznym opłacisz usługi hotelarskie w hotelach, pensjonatach, na campingu lub w gospodarstwie agroturystycznym, a także imprezy turystyczne realizowane przez przedsiębiorcę turystycznego albo organizację pożytku publicznego, czyli zielone szkoły, kolonie i obozy.

Do kiedy możesz go wykorzystać?

Nie przejmuj się, jeśli zamiast letniego wypoczynku na plaży, wolicie zimowe wakacje w górach! Bon możesz wykorzystać aż do końca marca 2022 roku, a my, jako Natura Tour, powitamy gości w naszych obiektach z otwartymi ramionami przez okrągły rok. Właśnie dlatego jesteśmy doskonałym wyborem, jeżeli szukasz otwartego na rodziny z dziećmi miejsca na odpoczynek.

Jak go wykorzystać?

Po zarejestrowaniu się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS zostanie wygenerowany dla Ciebie unikatowy, 16-cyfrowy numer, który otrzymasz na wskazany przez Ciebie numer telefonu lub adres poczty elektronicznej. To właśnie ten kod okazujesz podczas rezerwacji pobytu w jednym z naszych ośrodków albo już na miejscu, w momencie zakwaterowania. Musisz o tym pamiętać, bo po zakwaterowaniu nie możesz dłużej opłacić noclegu w obiekcie bonem. Co ważne, wciąż możesz korzystać z bonu wielokrotnie, aż do momentu wyczerpania środków, jednak nie później niż 31 marca 2022 roku.

Idealne wakacje na wyciągnięcie ręki

Nie tylko branża turystyczna boryka się z problemami. Każdy z nas z powodu ostatniej sytuacji w kraju i na świecie mógł doświadczyć różnorodnych kłopotów. Wakacje w obiektach Natura Tour to nie tylko odpoczynek dla całej Twojej rodziny, ale również dla Twojego portfela, dlatego zapoznaj się z ofertą naszych ośrodków, by znaleźć to miejsce, w którym wszyscy przeżyjecie niesamowite chwile, o których będziecie pamiętać jeszcze długo.

zamknij


    Poproś o telefon

    Prosimy o pozostawienie numeru telefonu w celu uzyskania informacji o ofertach, rezerwacji terminów lub innych sprawach.

    Nasze Biuro Obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.    Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli: CS Natura Tour sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług.

    Zapoznaj się z naszą polityką prywatności