3 pomysły na niezapomnianą Gwiazdkę poza domem!

pomysły na niezapomnianą Gwiazdkę poza domem

pomysły na niezapomnianą Gwiazdkę poza domem

pomysły na niezapomnianą Gwiazdkę poza domem, pomysły na niezapomnianą Gwiazdkę poza domem, pomysły na niezapomnianą Gwiazdkę poza domem, pomysły na niezapomnianą Gwiazdkę poza domem

Świąteczne wyjazdy stają się w naszym kraju coraz bardziej popularnym sposobem spędzania Gwiazdki. Wypoczynek w rodzinnym gronie z dala od domu, pozwala odetchnąć i poczuć klimat tej wyjątkowej pory roku. Zamiast szaleństwa przygotowań, godzin w kuchni i sprzątania, możemy w ten sposób po prostu pobyć z najbliższymi, ciesząc się upragnionym relaksem i świętym spokojem!

W ośrodkach CS Natura Tour „Kolejarz” w Zakopanem, „Halny” i „Stokrotka” w Karpaczu oraz „Meduza” w Świnoujściu zapowiadają się prawdziwie magiczne święta – poznaj nasze 3 pomysły na niezapomnianą Gwiazdkę poza domem!

Góralskie białe Boże Narodzenie!

Nie ma chyba lepszego miejsca w Polsce na święta niż góry. Widok ośnieżonych szczytów, malownicze lasy iglaste pełne choinek pokrytych śniegiem tworzą niepowtarzalny klimat. Wigilijne smakołyki w góralskim wydaniu smakują tutaj zupełnie inaczej aniżeli w innych zakątkach naszego kraju, a odświętne kolędowanie, gwarancja śniegu i liczne zimowe atrakcje sprawiają, że Zakopane to bezsprzeczny numer jeden wśród świątecznych kierunków.

To tutaj znaleźć można naszą wyjątkową miejscówkę idealną na rodzinne święta – Ośrodek wypoczynkowy „Kolejarz”! Radosne świętowanie będzie tutaj prawdziwie magiczne, gdyż doskonała lokalizacja obiektu pozwala spędzić czas w niepowtarzalnym klimacie. Bożonarodzeniowa scenografia Zakopanego, możliwość skorzystania z licznych wyciągów narciarskich, organizacji zimowych kuligów, jak i zawsze przepyszne góralskie jadło w karczmie – to idealny przepis na udane święta. W ofercie naszego obiektu znajdziecie wszystko od góralskich śpiewów kolęd, przez smakowite kolacje przy lampce wina, jak i odświętną Wigilię dopracowaną w najdrobniejszych szczegółach. Chcesz niezapomnianych świąt? Zakopane i odpoczynek świąteczny w „Kolejarzu” to coś dla Ciebie i Twoich bliskich!

Uroki mniejszych miejscowości – Karpacz

Jeżeli święta w Zakopanem to nie do końca to czego szukasz, ale nadal marzysz o górach – Karpacz i nasza oferta w Ośrodkach wypoczynkowych „Halny” i „Stokrotka” to świetna alternatywa. Urok mniejszego i zdecydowanie spokojniejszego Karpacza sprawi, że czas spędzony tutaj w rodzinnym gronie będzie sielski, anielski i wyjątkowo udany. Liczne atrakcje, wspaniała aura okolicznych Karkonoszy oraz doskonale dopracowana oferta rodzinnych świąt sprawi, że nawet sceptycznie nastawiona na takie delikatne odejście od tradycji rodzina będzie zachwycona. Wigilia z 12 potrawami, cudowne kolacje z lampką wina, ogniska z pieczeniem kiełbasek, zimowe spacery lub białe szaleństwo na stokach narciarskich – każdy znajdzie tutaj coś w sam raz dla siebie.

Zarówno „Stokrotka” jak i „Halny” mają dla Was wiele do zaoferowania, dlatego być może warto skusić się na błogi, świąteczny wypoczynek w urokliwym Karpaczu? Jesteśmy przekonani, że świąteczna aura tego niesamowitego miejsca pozwoli przeżyć wiele cudownych chwil, w których w końcu będziecie mogli nacieszyć się swoim towarzystwem. Klimat niczym z baśni Andersena może stać się Waszym udziałem! Zapraszamy.

Święta nad morzem – odkryj magię Świnoujścia

Uroki nadmorskich miejscowości sprawiają, że najczęściej kojarzymy je z wakacyjnymi wyjazdami. Jak się jednak okazuje jest to także idealna destynacja na zimowe wyjazdy. Boże Narodzenie spędzone nad malowniczym o tej porze roku Bałtykiem mogą okazać się najpiękniejszą przygodą dla całej rodziny. W naszym Ośrodku wypoczynkowym „Meduza” w Świnoujściu, przygotowaliśmy bowiem dla was niezwykłą ofertę, dzięki której, magia świąt udzieli się nawet Grinch’owi! Przysypane śniegiem piaszczyste plaże, które otulają morskie fale, malownicze zakątki miasta ale i możliwość przeżycia niezapomnianej przygody z morsowaniem – to tylko namiastka przyjemności Świnoujścia. Ten świąteczny czas może stać się dla Ciebie i Twojej rodziny najpiękniejszym świątecznym okresem, który spędzicie wspólnie w niezwykłej atmosferze.

Tradycyjne święta nie muszą oznaczać spędzania ich w domu! Masz już swój typ na ten cudowny czas?