Kolonie 2022 – Dziwnówek, Mielno, Spała a może Karpacz?

Kolonie 2022 – Dziwnówek, Mielno, Spała a może Karpacz?

Wakacje 2022 to okres wyjątkowy, bowiem pod dwóch latach zmagań z pandemią, odetchnęliśmy nieco z ulgą, a życie powoli wraca na stare tory. W tym sezonie postanowiliśmy zaproponować naszym najmłodszym gościom pełen wachlarz niezwykłych obozów i kolonii, na których przeżyją całą masę przygód, będą mieli okazję rozwijać talenty i zainteresowania, poznają niezwykłe zakątki i będą się wspaniale bawić! Jesteście gotowi na wspaniałe wakacje? Czas start!

Dziwnówek – coś dla małych agentów, artystów i amatorów przygód!

Nasz piękny Ośrodek Wypoczynkowy „Złota Rybka” w Dziwnówku to miejsce otoczone zielenią, znajdujące się opodal urokliwej plaży – słowem idealne na tajną misję Małych Agentów. Fani przygód z pewnością nie będą zawiedzeni, bowiem wśród atrakcji czeka na nich masa aktywności, w tym tory przeszkód, łamigłówki i rebusy, gry terenowe, wodna olimpiada i wiele okazji do zdobycia szpiegowskich umiejętności. Nuda nam tutaj nie grozi, a przyjemny dreszczyk emocji towarzyszył będzie każdego dnia!

Dla Małych Artystów idealnym rozwiązaniem będzie z kolei obóz pełen kolorów, rękodzieła i zabaw. Na turnusie można poznać tajniki w aż ośmiu blokach zajęć artystycznych, w tym decopuage, kumihimo, filcowaniu czy malowaniu, liczne zajęcia sportowe, szalone zabawy, w tym „Holy Day”, wycieczki czy plażowanie (a to zaledwie namiastka atrakcji!). Po takim wyjeździe, kreatywność sięgnie zenitu!

Jeżeli chcesz przeżyć prawdziwą Wakacyjną Przygodę – nasza kolejna propozycja to coś w sam raz dla Ciebie! Na obozie rekreacyjnym w Dziwnówku program pełen jest zaskakujących atrakcji, w tym wypady gokartami rowerowymi, wodna olimpiada, turnieje sportowe, dzień latawca, strzelanie z łuków, czytanie map, zajęcia sprawnościowe i wiele, wiele innych!

Mielno – wakacje na MAXA, pełne przygód i nadmorskiego słońca

W naszym Ośrodku Wypoczynkowym „Słoneczny Brzeg” szykują się aż 4 warianty wakacyjnych szaleństw dla najmłodszych, jak i nastolatków! Wakacje ma Maxa to propozycja skierowana do młodzieży, która kocha przygodę, różnorodne zajęcia, plażowanie, leniuchowanie i aktywny wypoczynek jednocześnie. Zajęcia w parku linowym, zajęcia strzeleckie i z pierwszej pomocy, wyścigi na szczudłach, czytanie mapy – to tylko kilka z pozycji, które przekonają nawet najbardziej zniechęconego nastolatka.

Słoneczne wakacje to z kolei obóz rekreacyjny, który przypadnie do gustu miłośnikom Indiany Jones”a, Dr Housa i aktywnego wypoczynku. W programie dla grup 12-15 i 15-18 lat zabawy integracyjne, testy odwagi, strzelectwo, letni hokej, akrobatyka, poszukiwanie skarbu Neptuna i masa innych, super wciągających zajęć!

Najmłodszych uczestników z pewnością skusi Nadmorska Przygoda – i gwarantujemy, że tak super wakacji, jeszcze nie było! Na obozie w nadmorskim klimacie można cieszyć się bliskością przyrody, masą zajęć i aktywności na świeżym powietrzu, a towarzystwa dotrzymają nam między innymi urocze alpaki!

Wielka Impreza? Mówisz i masz! Turnusy pod hasłem szalonej zabawy w Mielnie to wspaniały czas na spędzenie niezapomnianego czasu z rówieśnikami. Dużo możliwości zabaw i atrakcji, masa śmiechu, aktywności, kolorów i przygód. Kolonie te zorganizowaliśmy z myślą o tych, którzy stęsknili się za wyprawami, zwiedzaniem pięknych miejsc, rajdami rowerowymi i sielskimi wakacjami w gronie przyjaciół.

Spała – przygoda, kajaki i konne przejażdżki!

Nie ma chyba bardziej urozmaiconego miejsca niż zlokalizowana w sercu naszego kraju Spała, gdzie znajduje się nasz Ośrodek Wypoczynkowy „Zacisze”. To tutaj zaplanowaliśmy na ten rok aż trzy różne formy obozów tematycznych. Pierwszy z nich to opcja dla prawdziwych twardzieli i twardzielek! Decydujące Starcie to obóz dla młodzieży oparty o zasady obowiązujące prawdziwych żołnierzy. Wakacje nauczą dyscypliny, odpowiedzialności, współpracy, taktycznego myślenia, podejmowania szybkich i trafnych decyzji, survivalu, ale i niesienia pierwszej pomocy! Brzmi rewelacyjnie prawda? A to jeszcze nie wszystko!

Obóz Wakacje z Adrenaliną to kolejna okazja do wykazania się na wielu polach, a przy tym przygotowana także dla nieco młodszych uczestników. Wśród atrakcji zajęcia takie jak: kajakarstwo, strzelnictwo, orientacja w terenie, jazda na rowerach, wyprawy piesze, a wszystko w malowniczej Spale! Takie wakacje po prostu muszą się udać!

Jeżeli wolisz, możesz postawić na Wakacje w Siodle! Na turnusie można rozwinąć umiejętności jeździeckie, spędzić mnóstwo czasu z końmi, ale i nacieszyć się atrakcjami Spały i jej okolic. Zabawa, nauka i wspaniała przygoda w jednym!

Przygoda w Karkonoszach, czyli obóz w Karpaczu!

Ostatnią, co nie oznacza, że najmniej kuszącą propozycją naszych wakacyjnych kolonii jest obóz w Karpaczu, gdzie znajduje się nasz Ośrodek Wypoczynkowy „Stokrotka”. Malownicze zakątki, aktywności na świeżym powietrzu, wyprawy w góry, ale i wiele zajęć integracyjnych i gier terenowych, wyjścia do Aquaparku i spływ pontonami raftingowymi to tylko namiastka atrakcji, które skuszą maniaków przygody!

Który obóz wybierasz – Dziwnówek, Mielno, Spałę, a może Karpacz? My nie możemy się zdecydować, więc chyba wszystkie!