Podróże – najpiękniejsza przygoda naszego życia

Podróże – najpiękniejsza przygoda naszego życia

Kochacie podróżować? To dokładnie tak jak my. „Uwielbiamy poczucie bycia anonimowym w mieście, w którym nigdy wcześniej nie byliśmy”, jak podsumowuje Bill Bryson. Czyż nie jest przyjemnie wmieszać się w tłum, poczuć magię nowego miejsca, celebrować każdą chwilę i chłonąć atmosferę oraz piękno rozmaitych zakątków? Jeżeli szukacie inspiracji na wyjątkowe wakacje, koniecznie zajrzyjcie do Ustronia Morskiego, gdzie ugości Was ośrodek „Korab” bądź do Mielna i naszego „Słonecznego Brzegu”.

Przygoda w Ustroniu Morskim

Czyste powietrze, przepiękne plaże i wakacje, które nigdy nie wyglądają tak samo! Tak w skrócie możemy opisać uroki Ustronia Morskiego, w którym odpoczywając w ośrodku „Korab” z pewnością nie zaznacie nudy, a cały pobyt będzie niezapomnianą przygodą. Liczne szlaki rowerowe to okazja do zaczerpnięcia bałtyckiej wspaniałości – jodu, a przy okazji przeżycia niezapomnianego dnia na rowerze wzdłuż malowniczej plaży. Niezwykłe miejsce, które szczególnie zapada w pamięci to odwiedziny u sędziwego ponad 800 letniego staruszka dębu Bolesława, który niestety nie oparł się sile wiatru, ale jego pozostałości wraz z młodszym (ponad 600-letnim) Warcisławem pozwalają na historyczną podróż. Wśród wspaniałości przyrodniczych warto poznać również niezwykłą Czerwoną rzekę, która za sprawą minerałów zyskała charakterystyczną, czerwonawą barwę.

Malownicze rejony to jednak nie tylko przyroda i jej nieprawdopodobne dzieła, ale także mnóstwo rozrywek i zabawy. W Ustroniu Morskim nie brakuje parków rozrywki, sal gier i innych turystycznych atrakcji. Podczas podróży można się tutaj wyszaleć do woli, chłonąć niesamowity klimat nadmorskiego kurortu pełnego wrzawy i zgiełku. Ta niewielka miejscowość, która latem zmienia się w tętniące życiem miejsce zachwyca różnorodnością. Smakowite potrawy rybne w licznych knajpkach, ogródki piwne, kawiarnie, smażalnie, ale i możliwość aktywnego spędzania czasu podczas przechadzek po molach spacerowych, na kortach tenisowych, w ośrodku jazdy konnej czy na letnich kąpieliskach na ponad 2100 metrach linii brzegowej czystej plaży – można tutaj chłonąć magiczny klimat wakacji i regenerować siły jak nigdzie indziej. To miejsce, które pozwala poczuć się anonimowo i być sobą w pełni.

Mielno – zapierające dech w piersiach widoki

„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.” Czyż nie jest właśnie tak jak mówi Maya Angelou? Jesteśmy przekonani, że podczas pobytu w „Słonecznym Brzegu” – naszym sezonowym obiekcie w Mielnie to wrażenie odczujecie ze zdwojoną siłą. Wyjątkowy klimat, niecodzienna i wyjątkowo bujna roślinność, niezwykle czyste plaże, a wszystko to połączone z szerokim wyborem atrakcji, łączy się w niezwykłe przeżycie. Specyficzny mikroklimat pozwala podreperować zdrowie, a rozległe obszary leśne w połączeniu z pięknem piaszczystego wybrzeża sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi. Żeglarstwo, kajaki, windsurfing, wędkarstwo – w Mielnie możesz liczyć na moc wrażeń nad wodą. Wiele radości dadzą również liczne szlaki turystyczne, rowerowe i piesze, śladami których można poznać zabytki i pomniki przyrody.

Samo w sobie Mielno jest miasteczkiem o wyjątkowo urokliwej scenerii. Spacerując jego uliczkami lub efektowną promenadą można chłonąć atmosferę tego niezwykłego miejsca, delektując się widokami i rześką bryzą Bałtyku. Zarówno na wspomnianej promenadzie, jak i deptaku nie brakuje budek z pamiątkami, kawiarenek, lodziarni. Znajduje się tutaj również orzeźwiająca w gorące letnie dni fontanna. Jeżeli szukasz czegoś niezwykłego, co wyróżnia to miejsce na tle innych kurortów nadbałtyckich udaj się w kierunku Urzędu Gminy, obok którego dumnie stoi pomnik jelenia! Pamiątkowe zdjęcie na długo przywodziło będzie na myśl niezwykły czas spędzony w tym pełnym uroków i niezapomnianych chwil mieście.

Anonimowość, odkrywanie nowego miejsca i jego niepowtarzalnego klimatu, ale i czerpanie z podróżniczej przygody w pełni to idealne połączenie! Odwiedzając Ustronie Morskie i nasz „Korab” lub Mielno i „Słoneczny Brzeg” z pewnością zbierzesz pełen wachlarz wyjątkowych chwil, dla których warto żyć! Bo podróże to najpiękniejsza przygoda naszego życia!

zamknij


    Poproś o telefon

    Zostaw nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie.

    Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli: CS Natura Tour sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług.

    Zapoznaj się z naszą polityką prywatności